Costa Coffee Beşiktaş’a Renkli Açılış!

0
382
Costa Coffee Beşiktaş’a Renkli Açılış

Türkiye’ye Boyner ile gelerek kısa sürede kahvenin sevilen adresi olan Costa Coffee’nin İstanbul’daki üçüncü ve en büyük noktası Beşiktaş’ta açıldı. Açılışa tanınmış isimler ilgi gösterdi. 

Avrupa’nın en büyük kahve zinciri Costa Coffee, İstanbulluları enfes kahve seçenekleri ve lezzetli atıştırmalıklarıyla buluşturmaya devam ediyor. İstanbul’da ilki Boyner Cadde’de, ikincisi de Boyner Pangaltı’da açılan Costa Coffee’nin üçüncü noktası ise Beşiktaş oldu. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen açılışa ünlü oyuncu Cansel Elçin ve eşi oyuncu Zeynep Tuğçe BayatAyşe Özyılmazel, Yasemin Şefik ve Onurr ismiyle tanınan sanatçı Onur Özdemir gibi isimler katıldı.  Yasemin Yürük ve Yiğit Poyraz’ın da eşlik ettiği Costa Coffee’nin Beşiktaş açılışı renkli anlara ev sahipliği yaptı. 

İçinden sanat geçiyor!

İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olan Beşiktaş’ta 200 m2’lik geniş bir alanda açılan Costa Coffee, kahve tutkunlarını eşsiz çekirdekleriyle hazırlanan kahve çeşitleri ile keyifli bir ortam sunuyor. İçinde sanatın yansımalarını barındıran Costa Coffee’nin bir duvarı sanatçı Şimal Bilgiç’in de tuvali oldu. Bilgiç, Costa Coffee’nin duvarına hayatın neşesini ve mutluluğunu yansıtan, kahvenin hayata dolu tarafından baktıran etkisini anlatan bir resim çizerek sanatı kahveyle buluşturdu.