Ağız Tadıyla, Gönül Rahatlığıyla 88 Yıl!


0
588

Duru Gıda’nın 88. yılı için hazırladığı reklam filminde, markanın tarladan sofraya ulaşan her bir ürün için gösterdiği titizlik, coşkulu bir akış ile işleniyor. Duru Gıda, uzun yıllara dayanan tecrübesini ve uzmanlığını samimi bir dille ekranlara yansıtıyor. 

Ülkenin en eski ve köklü firmalarından Duru Gıda, 88 yıldır bulgur başta olmak üzere Türkiye’nin en iyi bakliyatlarını tüketicisine sunmak için çalışıyor. Duru, ürünün tohumdan mahsule, tarladan kalite kontrolüne, paketlemeden sofraya ulaştığı ana kadar her sürecini dikkatle izlemek ve doğallığını korumak için emek harcıyor. Aynı zamanda dünyada “doğal” taş değirmen kullanan tek firma olarak üretim yapıyor. 

‘Mahsulü, ona gözü gibi bakan çiftçilerden aldık’

Reklam filminde Duru Gıda’nın 88 yıllık uzmanlığını, sektörel bilgi birikimini, tecrübesini, yenilikçi ve vizyoner bakış açısını yansıtan bir hikâye ortaya konuluyor. İzleyici filmde, ürünlerin doğallığına ve lezzetine neden güvenip gönül rahatlığı ile tüketebileceklerini, markanın yıllara dayanan tecrübesini ve uzmanlığını anlıyor.  ‘Mahsulü, ona gözü gibi bakan çiftçilerden aldık’ cümlesi ile başlayan filmde, yüksek teknolojili üretimle her bir ürünün doğallığını ve besleyiciliğini koruyarak sofralara ulaştırılmasıyla birlikte sağlığa ve lezzete verilen önem vurgulanıyor.  58 ülkeye ihracat yapan Duru, televizyon, radyo ve dijitale özel olarak hazırladığı reklam filmini hedef kitlelere uygun dillerde yayınlayarak tüm dünyada tüketici ile yakın temas kuruyor. 

REKLAM KÜNYESİ:

REKLAMVEREN: DURU GIDA

MARKA: DURU

REKLAMVEREN YETKİLİSİ: SEVİNÇ BİLGE DOĞAN, ECE DURU, İREM AYDOĞAN

REKLAM AJANSI: GENNA ISTANBUL

KREATİF DİREKTÖR: NİLÜFER GÜLATA

KREATİF GRUP: GÖKHAN ÜSTÜNEL, CÜNEYT ÖZTÜRK, BURAK AKINCIOĞLU, KAYHAN BAŞPINAR, AYKUT TAŞKIN

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ: İDİL OZMAN, ZEYNEP GÜL

YAPIM ŞİRKETİ: FİLMPARK

YAPIMCI: MURAT PINAR 

YÖNETMEN: DUYGU GÜZELMERİÇ

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: SERKAN GÜLER

MÜZİK DÜZENLEME: JINGLE JUNGLE 

MEDYA AJANSI: MEDIASTORE

MEDYA: TV, RADYO, INTERNET