Uzman Dr. Ender Saraç’tan At Kestanesi ve Kırmızı Biber İçerikli Tavsiyeler

0
796
At_Kestaneli_ve_K__rm__z___Biberli_Masaj_Jeli__250_ml__2_adet_32_99_TL

Faydaları saymakla bitmeyen at kestanesi ve kırmızı biber ile masaj yaparak rahatlamak artık çok kolay. Bu iki özel bitkinin etkisini …

Doğal olan saftır, doğal olan güzeldir, doğal olan güvenilirdir. Doğanın en faydalı özlerini en etkili formüllerle sizin için bir araya getirdik. Faydaları saymakla bitmeyen at kestanesi ve kırmızı biber ile masaj yaparak rahatlamak artık çok kolay… Uzman Dr. Ender Saraç, bu iki özel bitkinin etkisini bakın nasıl anlatıyor…

Dr. Ender Saraç

At kestanesi ve kırmızı biber ile masaj yapın rahatlayın

Dr. Ender Saraç bu konuda da önemli açıklamalarda bulunuyor; “Rahatlatıcı etkisine inandığım at kestanesi vücut yorgunluğunuza iyi gelecektir. Kırmızı acı biberin içerisinde kapsikum bulunuyor. Kapsikum ağrı kesici özelliğiyle o bölgeyi ısıtıp dolaşımı canlandırarak iyileştirmeyi artırır. Anti-romatizmal bir maddedir ve ağrı kesici özelliği var. Temiz bir cilde masaj yapmak özellikle bu dönemde önemli. Balsam ile ayak tabanınıza masaj yapabilirsiniz. Aynı zamanda boyun sırt ve ense bölgesinde de masaj yapabilirsiniz. Yüz bölgesine önermem.

At kestanesi ise dolaşımı canlandırır ödemi giderir. Varis, kılcal damar ve hemoroid sorunları ve menopoz sonrası dönemdeki dolaşım bozukluklarına da iyi gelir. Pelesenk yağı ferahlık verir güzellik koku verir. Kantaron yağı her türlü cilt sorununa güzelliği vardır. Çörek otu yağı güçlü bir alkali ve antioksidandır. Ayrıca içerisinde biberiye var. O da dolaşımı canlandırır iyi bir antioksidandır.. Okaliptüs hem nefesi açar hem de bölgedeki kan akışını artırır. Nanenin ağrı kesici özelliği vardır. Migren ağrılarında işe yarar. Karanfil yağı hem dezenfektan hem de ağrı kesici.

Ender Saraç’ın önerdiği ve faydaları saymakla bitmeyecek doğal içerikler; NaturePro Serisinde…

Ferahlatıcı At Kestanesi ve kırmızı biberli balsam

At kestanesi ve kırmızı biber, yaygın olarak kullanılan geleneksel bitkiler NaturePro serisinde bir araya getirildi. Özellikle son yıllarda insanların güzellik ürünlerinde doğal kaynaklı bileşenleri tercih ediyor olmalarından ilham alarak doğal içeriklerle “NaturePro” serisini yaratan AVON, yerli üretime sağladığı katkının da haklı gururunu yaşıyor.

Ferahlatıcı At Kestanesi ve kırmızı biberli balsam; mükemmel bir masaj jeli olmasının yanı sıra at kestanesi, kırmızı biber, pelesenk yağı, kantaron yağı, çörek otu yağı ile cildi ferahlatmaya ve biberiye, okaliptus, nane, karanfil yağlarından oluşan zengin esansiyel yağ içeriğiyle serin his bırakmaya yardım eder. Hızla emilir, yağlı his bırakmaz.

Ferahlatıcı at kestanesi ve kırmızı biberli balsam 500 ml, 2 adet 43,99 TL

At Kestaneli ve Kırmızı Biberli Masaj Jeli, 250 ml, 2 adet 32,99 TL

*AVON NaturePro serisindeki tüm ürünler dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, gluten ve hayvansal kaynaklı bileşen içermez.