Türkiye’nin 1 Numaralı Yumuşak Şeker Markası HARIBO’dan Yepyeni Ekşi Lezzetler

0
267
Yepyeni Ekşi Lezzetler

Çocuk ya da büyük, herkesin içindeki çocuksu mutluluğu ortaya çıkaran HARIBO, ürün ailesine yeni, ekşi lezzetler katıyor. FIZZ Mix ve FIZZ Worms’un yer aldığı ekşi ailesine katılan FIZZ Lıkırr ve FIZZ Fries, orijinal lezzetleri ve dokularıyla, yumuşak şeker kategorisine yenilik getiriyor.

İki yeni ürün, konseptleri ve yapılarıyla mevcut ürünlerden ayrışırken; sevilen içecek tatlarından oluşan Lıkırr ve ekşili meyve tatlarıyla öne çıkan Fries, HARIBO severlere yine bambaşka bir deneyim sunuyor.

“Çocuk ya da büyük ol, HARIBO’yla mutlu ol” diyerek herkesi çocuksu mutlulukla buluşturan HARIBO, ürün portföyünü geliştirerek yumuşak şeker kategorisine yepyeni lezzetler kazandırmayı ve tüketicilere farklı deneyimler sunmayı amaçlıyor. HARIBO’nun ekşi tatlarının bir araya geldiği FIZZ ailesi, yenilikçi ürünleriyle büyüyor. Yepyeni lezzetleri, eğlenceli tasarımlarla tüketicinin beğenisine sunan HARIBO, büyüyen ekşi portföyüne eklenen FIZZ Lıkırr ve FIZZ Fries ürünleriyle, ekşi severlerle buluşmaya devam ediyor. 

Ekşi ürün ailesi, ‘NEFİZZ’ lezzetler sunuyor 

Türkiye’nin lider şeker markası HARIBO, tüketici taleplerine kulak veriyor ve inovasyonlarla pazarı büyütmeyi amaçlıyor. FIZZ ailesinin sevilen ürünleri arasına girmeye aday lezzetler, ambalajlarından içeriklerine kadar tatlı atıştırmalık pazarında hız kazanan ürün geliştirme süreçleri dikkate alınarak geliştirildi. 

HARIBO severlerin favori tatlarından ilham alınarak, tüketicilerin beklentilerine göre tasarlanan FIZZ Lıkırr ve FIZZ Fries, orijinal tatları kadar diğer yumuşak şekerlerden ayrışan kendine has yapılarıyla da fark yaratıyor. Sade gazoz, ice tea şeftali, enerji içeceği, kola & limon, çilekli limonata ve portakallı gazoz gibi sevilen içecek tatları, FIZZ Lıkırr paketinde bir araya gelirken; FIZZ Fries ise kan portakalı, ekşi elma, kivi, yeşil erik gibi yepyeni lezzetler sunuyor. 

Tüm satış kanallarında ve raflarda yerini alan FIZZ Lıkırr ve FIZZ Fries, ekşi severlerin tercihi olmaya hazır.