Türkiye, Lıttle Caesars Globalin Yıldızı Oldu

0
356
Litle Caesars Odul

Little Caesars Türkiye ekibi, Little Caesars Global tarafından Las Vegas’ta gerçekleştirilen konferanstan iki ayrı ödülle döndü.

Ekip, reklam ve dijital pazarlama alanındaki yenilikçi ve yaratıcı çalışmalarıyla Uluslararası Üstün Pazarlama Ödülü’ne layık bulunurken Türkiye operasyonu büyüme ve gelişme yolundaki kararlılık ve eforuyla Yılın Franchisee’si seçilerek Franchisee Onur Ödülü’nün sahibi oldu.

Dünya çapındaki 145 milyar dolarlık pizza endüstrisinin en büyük pizza zincirlerinden biri olan Little Caesars’ın Türkiye operasyonu, Little Caesars Global tarafından Las Vegas’ta gerçekleştirilen konferansta, iki büyük ödüle layık görüldü. Türkiye ekibi, reklam ve dijital pazarlama alanındaki yenilikçi ve yaratıcı çalışmalarıyla Uluslararası Üstün Pazarlama Ödülü’ne layık bulunurken Türkiye operasyonu büyüme ve gelişme yolundaki kararlılık ve eforuyla Yılın Franchisee’si seçilerek Franchisee Onur Ödülü’nün sahibi oldu. Çelebi Gıda A. Ş. ve Little Caesars Genel Müdürü Banu Arıduru ödülleri Türkiye’deki tüm Little Caesars çalışanları adına aldıklarını belirterek, “Tüm Dünyadan katılımcılar üzerinde yapılan değerlendirmeler ile sadece 12 ödül takdim edildi. Bu 12 ödülden 2’sini bu yıl Türkiye’ye getirmenin gururunu yaşıyoruz. Hevesleri ve tutkularıyla bize güç veren franchisee ailemize ve tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi. 

Ödüller ödül getirdi

Türkiye ekibi olarak Uluslararası Üstün Pazarlama Ödülü’nün bekledikleri bir ödül olduğunu belirten Arıduru, “Pazarlama ekibimiz, pandemi ve sonrasında dünyaya örnek olacak çok başarılı projeleri hayata geçirdi. Güncel dijital dinamiklere göre yenilenen web sitemiz ve aplikasyonumuza, müşteri deneyimini merkezinde bulunduran temassız teslimat, araca teslim, tüm eve servis kanallarına anlık entegrasyon gibi özellikler ekledik. Müşterilerimize avantajlar sağlayacak Sezarla Kazan Sadakat Programımızı başlatarak toplam sepet tutarımızı yüzde 62 oranında arttırdık. Sezar Et Döner, Sezar Puff gibi yenilikçi ürünlerle müşterilerimizin ilgisini çektik. Banu Arıduru; e-spor ve spor alanına yapılan yatırımların da genç tüketicinin nabzını tutmak açısından büyük başarı getirdiğini ifade ederek, Little Caesars Türkiye’nin aynı dönemde Kristal Elma, Felis, İstanbul Marketing Awards, Social Media Awards, The Hammers, Doğrudan Pazarlama Ödülleri, Mixx Awards Ödülleri olmak üzere toplamda 53 ödül kazandığını ve tüm bu ödüllerin de global ödülü getirdiğini ifade etti.

Franchisee Onur Ödülü de Türkiye’nin…

Little Caesars Türkiye büyüme ve gelişme yolundaki kararlılık, efor ve liderlik becerileriyle Franchisee Onur Ödülü’nün de sahibi oldu. Bu ödülü de Little Caesars’ın tüm ekibi ve franchisee ailesi adına aldıklarını söyleyen Banu Arıduru, “Little Caesars Türkiye, 2021 yılında şube sayısını 100’ün üzerine çıkardı ve hem şube adedi bazında hem toplam satışlarda ve online satışlarda yakaladığı büyüme ivmesini bugüne dek sürdürdü. Daha önemlisi, Türkiye yeme-içme kategorisi için ortalama 33 olan Müşteri Tavsiye Skoru (NPS) Little Caesars için 53 olarak gerçekleşti. Rakamsal başarı bir yana, müşterilerimizin tavsiye ettiği marka olmayı başarmış olmamız Little Caesars Türkiye ekosisteminin ne kadar tutarlı ve pozitif bir yaklaşıma sahip olduğunun da kanıtı. Fast Food kategorisinde ‘Happy Place to Work” ve Şikayetvar.com Müşteri Memnuniyeti birincilik ödüllerini de elimizde tutarak sadece franchisee’lerimiz değil her bir ekip üyemizin girişimci ruhu sayesinde sürekli ve sürdürülebilir bir şekilde gelişiyoruz. Yeniliklerimizle müşterimizi şaşırtıyor, mutlu ediyor ve aynı anda franchisee’lerimize de kazandırıyoruz” dedi.