Beymen’den Bayrama Özel Lezzetler

0
322
Bayrama ozel lezzetler

Özel günlerde hediye alışverişlerinin vazgeçilmez adresi Beymen, birbirinden lezzetli Beymen Chocolate çeşitleri ve yaz mevsimine özgü tatlarla güncellenen Beymen Kolonya ve Lokum Setleri ile bayrama lezzet katıyor.                               

Bayramların geleneksel ikramı kolonya ve lokuma modern bir yorum katan Beymen Kolonya & LokumSetleri, şık sunumlarıyla bayram ziyaretlerinizin gözdesi olacak. Büyüleyici kokularıyla yazın müjdeleyen Portakal Çiçeği ve Limon aromalı Beymen Kolonya ve Şekerlemeleri setleri, Akdeniz’in benzersiz lezzeti Satsumabolluk ve bereketin simgesi Nar alternatiflerindeki Beymen Kolonya ve Lokum setleri sevdiklerinizin bayram sevincine ortak olabilirsiniz.

Kırk yıl hatırı olan Türk Kahvesi ve bu lezzetli geleneğin tamamlayıcısı damla sakızlı lokumdan oluşan Beymen Türk Kahvesi ve Lokum Seti, bayram ikramlarınızı zenginleştirirken, dostluklarınızı da pekiştiriyor.

Sevdiklerinize tatlı bir sürpriz yapmak için madlen çikolatadan fıstıklı krokana farklı gramaj alternatiflerindeki Beymen Chocolate’ın çeşitleri Beymen’lerde ve Beymen.com adresinde sizleri bekliyor.