Tek Sepette Çok Lezzet Fırsatı: Yemek Hazır

0
215
Tek Sepette Çok Lezzet Fırsatı: Yemek Hazır

Yemek siparişi vermek, artık çok daha kolay! Dilediğin restorandan vereceğin farklı siparişleri “tek” sepete atıp “tek” ödeme ile “tek” kuryede teslim alacağın uygulama Yemek Hazır, aktif hale geldi.

Farklı restoranlardan vereceğin siparişleri tek sepette toplayıp tek seferde ödemeye hazır mısın? %50’ye varan indirimler ile vereceğin siparişleri tek sepette toplayıp hepsini aynı anda, tek kuryeden teslim alabileceğin yepyeni sipariş uygulaması Yemek Hazır, online siparişte farklı özellikleriyle bir devrim yaratıyor. 

Aynı zamanda bir sosyalleşme platformu da olan Yemek Hazır’da, arkadaşlarınla takipleşebilir, mesajlaşabilir, siparişlerini ve sipariş yorumlarını görebilirsin. Üstelik, uygulama sayesinde sevdiğin gurme ya da influencerları takip edebilir, onların favori restoranlarından sen de sipariş verebilirsin.

“Ortak Sepet” sadece Yemek Hazır’da!

İster ayrı ayrı ödeyin, ister grubun en “Bonkör” kişisi ısmarlasın. Sevdiklerinle bir araya geldiğin kalabalık buluşmalarda, tüm siparişleri ortak bir sepet üzerinden vermek artık çok kolay.

Restoranların %30 indirimine ek olarak, Cyrstal kart ile yapılan alışverişlere %20’ye kadar indirim sunan uygulama, World Platinum ve Adios Premium kartlarına da %10 indirim sağlıyor.

Sürdürülebilirlik çalışmalarıyla öne çıkan ve paket serviste geri dönüşümlü malzemeleri tercih eden restoranlar ile hizmet veren uygulamada, vegan ve vejetaryen restoranlar ayrı bir segmentte yer alıyor.

Şimdilik yalnızca Bağdat Caddesi’nde aktif olarak kullanılan uygulama, çok yakında şehrin her köşesinde hizmet vermeye hazırlanıyor. Sen de ios hem android telefonlara uyumlu uygulama Yemek Hazır’ı indir, lezzeti deneyimlerken sosyalleşmenin keyfini çıkar.

Yemek Hazır’da kimler var?

Köşebaşı, Snob Street Food, Ken Sushi, Mr Meat, Deli Kanatçı, Pide Bahane, Yamo Sushi’nin yanı sıra, vegan ve vejetaryen markalar Veg a Table, Sushi Green, Yemek Hazır’da.