Petrol Ofisi ve Orkide avantajları, Yemeksepeti Nar ile 65 Bin Restorana Ulaşıyor

0
249
Petrol Ofisi ve Orkide avantajları, Yemeksepeti Nar ile 65 Bin Restorana Ulaşıyor

Yemeksepeti Nar platformuna katılan Petrol Ofisi ile Orkide, Yemeksepetinin 65 bin iş ortağı restoranına, indirimli ve özel avantajlı ürün ve hizmetler sunmaya başlıyor.

Türkiye’nin hızlı ticaret platformu Yemeksepeti, iş ortağı restoranların dijitalleşmeleri ve işlerini büyütmeleri için yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda geliştirilen Nar projesi ile Yemeksepeti iş ortakları, Türkiye’nin öncü markalarından indirim ve özel avantajlı fiyat fırsatlarından yararlanıyor. Böylece Yemeksepeti, 65 bin iş ortağı restorana gıda, temizlik, akaryakıt ve mutfak malzemesi gibi ürün ve hizmetlerden indirimli olarak faydalanma imkânı sunuyor. 

Yeni hayata geçirilen anlaşma ile Yemeksepeti Nar’a katılan Orkide; ev dışı tüketim kanalına yönelik sıvı yağ, zeytinyağı, bitkisel susuz yağ ve margarin ürünlerini uygun fiyat avantajlarıyla Yemeksepeti üye restoranlarına sunacak.

Bir başka değerli işbirliği de Yemeksepeti ile Petrol Ofisi arasında gerçekleştirildi. Platforma dahil olan Türkiye’nin güçlü akaryakıt markalarından Petrol Ofisi, Yemeksepeti iş ortaklarının akaryakıt ihtiyaçlarını kolay, verimli ve güvenilir bir şekilde sağlamalarına destek olacak. Petrol Ofisi işbirliğinde indirimler Yakıtpay üzerinden gerçekleştirilecek. 

Yemeksepeti My Restaurant uygulaması üzerinden giriş yapılabilen Nar hizmeti ile Yemeksepeti iş ortakları verimlilik, tasarruf ve maliyet yönetimi avantajı kazanırken, Nar projesine katılan markalar da iş hacmini genişletiyor ve yeni müşterilere ulaşıyor.