OKKA ile Çocukluğunuzun Lezzeti Sütlü Türk Kahvesi

0
235
OKKA ile Çocukluğunuzun Lezzeti Sütlü Türk Kahve

Türkiye’de bir ilk olan karıştırarak sütlü Türk kahvesi pişirme özelliğine sahip Arzum OKKA Rich Spin M, klasik, sert, közde pişirme özellikleri ile bol köpüklü, sütlü Türk kahvesi deneyimi sunuyor. Çocukluğunuzun nostaljik lezzeti sütlü Türk Kahvesi ile sevdiklerinizle kahve keyfini ikiye katlayın.

Yenilikleriyle her zaman ilklere imza atan Arzum OKKA Ailesi’nin üyesi Arzum OKKA Rich Spin M ile çocukluğunuzun tadı sütlü Türk Kahvesini sevdiklerinizle deneyimleyerek kahve keyfine lezzet katın. Bağımsız bir araştırma şirketinin yaptığı çalışmaya göre Türkiye’de bir ilk olan; karıştırarak sütlü Türk kahvesi pişirme özelliğine sahip Arzum OKKA Rich Spin M, klasik, sert, sütlü ve közde Türk kahvesi pişirme seçenekleriyle her damak zevkine uygun tatlar sunuyor. 

Arzum OKKA Rich Spin M, karıştırıcılı cezvesiyle sade veya sütlü Türk kahvenizi sizin yerinize karıştırarak tam kıvamında ve lezzetinde pişirir.  Arzum OKKA Ailesi’nin diğer üyelerinde olduğu gibi, közde Türk kahvesi keyfi için yavaş pişirme özelliği bulunan Arzum OKKA Rich Spin M, 5 fincan kapasitesiyle kalabalık aileler için de ideal. Sütlü Türk kahvesinin yanı sıra sütlü ve Türk kahveli birbirinden farklı içecekler deneyimleyebileceğiniz Arzum OKKA Rich Spin M ile karıştırıcı cezvesi sayesinde sahlep, sıcak çikolata gibi tarifleri de yapabilir, ikram seçeneklerinizi artırabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz malzemelerle ve kokteyl şurupları kullanarak farklı içecekler yaratabilirsiniz. 

Akıllı Auto Brewing Altitude Detection sistemi ile bulunduğu ortamın ideal pişirme sıcaklığını tespit ederek dünyanın her yerinde aynı lezzette Türk kahvesi yapabilmenize olanak sağlayan Arzum OKKA Rich Spin M, pişirme süreçlerini bildiren sesli ve ışıklı uyarı sistemiyle sizi makinenin başında bekleme derdinden kurtarıyor. Arzum OKKA Rich Spin M’in karıştırıcılı ve paslanmaz metal cezvesi, tek parçalı özel iç yüzeyi ile makinenizin temizliği aşamasında da hayatınızı kolaylaştırıyor.    

Çocukluğunuzun nostaljik lezzeti sütlü Türk Kahvesi keyfini yeniden yaşatacak Arzum OKKA Rich Spin M’e tüm online mecralardan ve arzum.com.tr ‘den satın alabilirsiniz.