Mentos Sakız ferahlığı artık Türkiye’de! 

0
268
Mentos Sakız ferahlığı artık Türkiye’de

Perfetti Van Melle’nin şeker kategorisindeki güçlü markası Mentos’un artık sakızı da var. Mentos Sakız’ın ferahlatan içi sıvı dolgulu drajesi, özel kıvrımlı şişesinde tüketicisiyle buluşuyor. Türkiye’nin yeni sakız markası Mentos, geniş ürün yelpazesiyle tüketicilere sunduğu ferahlık konseptini ekranlara taşıdığı reklam filmiyle vurguluyor.  

Perfetti Van Melle’nin Türkiye şeker kategorisindeki güçlü markası Mentos,  dünyada lanse edildiği tüm ülkelerde kısa zamanda fenomen haline gelen sakızlarını geniş ürün yelpazesiyle tüketicilerin beğenisine sunuyor. Eylül ayının 3. haftası yayına giren reklam filminde Yeni Mentos Pure Fresh Sakız’la ferahlığın hissedilmesi üzerine vurgu yapılıyor.  

Ergonomik, kıvrımlı ambalaj tasarımı, içi dolgulu ikonik yuvarlak draje formu, nane, yeşil nane, karpuz, çilek ve turunçgil lezzetleri ve 3 farklı ebatıyla raflarda yerini alan yeni Mentos Sakız, ferahlık tanımına da yeni bir soluk getirerek,  genç kuşağın vazgeçilmezi olmaya aday. 

Tüm Türkiye, hem şeker hem de sakız ürünleriyle Mentos ferahlığını hissedecek!

Perfetti Van Melle Türkiye Sakız Kategorisi Pazarlama Müdürü Ayşegül Şen; “Perfetti Van Melle, bugüne kadar lanse ettiği her üründe olduğu gibi, Mentos Sakız’da da tüketici odaklı, trendlere uygun yenilikçi ürünlerini hayata geçirdi. Mentos Sakız, tüm dünyada içi sıvı dolgulu draje inovasyonuyla sakız pazarına damgasını vurdu ve lanse edildiği her ülkede kısa zamanda en çok tercih edilen sakız markalarından biri haline geldi. Mentos Sakız, Türkiye Sakız pazarına da yeni bir ferahlık getirecek. Tüm Türkiye, hem şeker hem de sakız ürünleriyle Mentos ferahlığını hissedecek!” dedi. 

3 farklı ebatta, özel tasarlanan kıvrımlı şişelerde sakız severlerin beğenisine sunulan 12 çeşit Mentos Sakız ürünleri, 5 farklı aromayla günün her saatinde tüketiciye yeni bir sakız deneyimi yaşatacak!