MAX İleri Dönüşüm Projesiyle Dondurma Çubukları Artık Sadece Atık Değil.

0
466
onaranlar kulubu

MAX ve Onaranlar Kulübü iş birliğiyle hayata geçirilen MAX İleri Dönüşüm projesi, dondurma çubuklarından ileri dönüştürülebilecek onlarca fikir sunuyor.

Paylaştıkça artan mutluluğu kalpten kalbe taşıyarak pek çok ana eşlik eden Algida, MAX markası ve Onaranlar Kulübü ile bir dönüşüm yolculuğuna çıkıyor. MAX İleri Dönüşüm projesi, her gün dondurmalarının tadına bakan milyonlarca kişiye dondurma çubuklarının atıktan uçağa, kalemliğe, kuş yuvasına ve daha onlarca fikre nasıl dönüşebileceği konusunda ilham vermeyi amaçlıyor. Tüm ebeveyn ve çocukları daha sürdürülebilir bir dünya için ileri dönüşüm odağında oyuna davet ediyor.

“Bir dondurma çubuğu sadece bir dondurma çubuğu değildir!” diyen MAX İleri Dönüşüm, bu dönüşüm yolculuğuna katılmak isteyenleri, maxileileridonusum.com internet sitesi üzerinden birbirinden farklı içerikleri incelemeye davet ediyor. Dondurma çubuklarını toplayan ve dönüştürmek isteyen herkes, maxileileridonusum.com sitesinden içlerinde Gökçe İrten, Bülent Gültek, Mert Dolapçıoğlu, Elif Atmaca, Dilara Akbal, Artemis Günebakanlı, Ece Ağırtmış, Burak Beceren, Fırat Neziroğlu, Uğur Acil, Salih Küçüktuna, Simay Bahçıvan gibi isimlerin olduğu gönüllü sanatçıların yaptıkları projeleri inceleyip, ilham alabilir. Ayrıca #maxileileridönüşüm hashtagi ile kendi dönüşüm projelerini de Instagram üzerinden paylaşarak herkesi ilham olmaya davet ediyor. Fikir Kütüphanesi isimli bölümde ise ebeveyn ve çocuklar, Onaranlar Kulübü’nün hazırladığı kılavuzlardan yararlanılabilir.