Godıva Cafe Seçkin Lezzetleriyle Nişantaşı Cıty’s Alışveriş Merkezinde 

0
267
GODIVA CAFE SEÇKİN LEZZETLERİYLE NİŞANTAŞI CITY’S

Çikolata tutkunlarının vazgeçilmezi GODIVA’nın birbirinden özel lezzetleri bir arada sunduğu menüsü ile çikolata seven herkese ayrıcalıklı bir deneyim sunan GODIVA CAFE’nin yeni şubesi Nişantaşı City’s Alışveriş Merkezi içerisinde açıldı.

Dünyanın önde gelen premium çikolata markası GODIVA, yenilikçi menüleri ve keyifli anlara ev sahipliği yapan şık dekorasyonuyla dikkat çeken cafe’lerine yenisini ekledi. Nişantaşı City’s içerisinde yeni açılan GODIVA CAFE, alışveriş keyfinize birbirinden lezzetli menüsü ile eşlik ediyor. Çikolata severleri en lezzetli çikolata tadıyla tanıştıran GODIVA, ikonik lezzetleri ve içeceklerini sunan on dördüncü mağazası ile Nişantaşı City’s Alışveriş Merkezinde misafirlerini ağırlıyor. 

GODIVA CAFE menülerine yer alan birbirinden seçkin lezzetlerden İtalyan yaz klasiği Affogato, çıtır speculoos bisküvi, vanilyalı dondurma ve sıcak espressonun uyumuyla iştah kabartırken, birlikte servis edilen karamelli ve kahve çekirdekli stick çikolata bu uyuma eşlik ediyor. Özel fıstıklı karışımıyla hazırlanan ve sıcak olarak sunulan Fıstıklı Krep ise menüde öne çıkan yıldız lezzetler arasında dikkat çekiyor. Üzerindeki taze fıstık parçaları, eritilmiş GODIVA çikolatası ve özel fıstıklı sosuyla Fıstıklı Krep, GODIVA CAFE’nin ikonik lezzetlerinden. GODIVA CAFE menülerinde yaz dönemine özel sunulan serinleten ve ferah lezzetleriyle enfes içecekler de yer alıyor.  GODIVA CAFE menüsünde yer alan Speculoos Cheesecake ise her lokmada çıtır karamelize bisküvi lezzeti arayanların favorisi oluyor. GODIVA şeflerinin bu lezzetle eşleştirdiği, son dönemlerin öne çıkan yeniliklerinden Gold Çikolata ise eritilmiş olarak yanında servis ediliyor. Soğuk suyla yavaşça demlenen Cold Brew Soğuk Kahve ise kahve severler için menüde yer alıyor. 

18 Haziran itibariyle Nişantaşı City’s Alışveriş Merkezinde misafirlerini ağırlamaya başlayan GODIVA CAFE, GODIVA’nın birbirinden özel çikolata koleksiyonlarını, çikolatadan doğan lezzetleri ve daha fazlasını arayan herkese ayrıcalıklı bir deneyim vadediyor.