Beymen’den Bayram Ziyaretlerine Lezzet Katan İkramlıklar…       

0
278
BEYMEN’DEN BAYRAM ZİYARETLERİNE LEZZET KATAN İKRAMLIKLAR

Özel günlerde hediye alışverişlerinin vazgeçilmez adresi Beymen, yaz mevsimine özgü tatlarla güncellenen Kolonya & Lokum Setleri ve Beymen Chocolate çeşitleri ile bayram ziyaretlerinizi taçlandırıyor.  

Geleneksel kolonya ve lokum ikramına modern bir yorum katan Beymen Kolonya & LokumSetleri, şık sunumlarıyla bayram ziyaretlerinizin gözdesi olacak. Yazın müjdecisi Portakal Çiçeği ve Limon aromalı Beymen Kolonya ve Şekerleme setleri, bolluk ve bereketin simgesi Nar ve Akdeniz’in benzersiz lezzeti Satsuma  seçenekleri sunan Beymen Kolonya ve Lokum setleri ile sevdiklerinizin bayram sevincine ortak olabilirsiniz.

Damla sakızlı lokum ve badem ezmesinin yoğun tadını Türk Kahvesi ile buluşturan Damla Sakızlı Lokum  & Kahve SetiBadem Ezmesi & Kahve Seti bayram ikramlarınızı zenginleştirirken, dostluklarınızı da pekiştiriyor.

Beymen Chocolate, farklı gramaj alternatiflerindeki madlen çikolata ve fıstıklı krokan çeşitleriyle Bayram’da sevdiklerine tatlı bir sürpriz yapmak isteyenleri Beymen’lerde ve Beymen.com’da bekliyor.