Bee’O Propolis’ten Çocukların Bağışıklığına Tam Destek 

0
252

Türkiye’nin ilk ve tek inovasyon ödüllü yerli Anadolu propolisi üreticisi Bee’O Propolis, ürettiği katma değerli ürünleri ile çocukların bağışıklığının güçlenmesine destek oluyor.

Bee’O Propolis özellikle okulların açılmasıyla ve sonbaharın gelmesiyle birlikte artan destek ihtiyacını karşılayarak ebeveynlerin içini rahatlatıyor, çocukların beslenmelerine değer katıyor. 

Sonbaharın gelmesi ve okulların açılmasıyla birlikte tüm ebeveynlerin aklında tek soru ; çocuğumun beslenmesi yeterli mi? Desteklemek için ne yapmalıyım? Türkiye’nin ilk ve tek yerli inovasyon ödüllü propolis üreticisi BEE’O Propolis, ürettiği katma değerli ürünleri ile çocukların beslenmesine ve hastalıklardan korunmasına destek oluyor.

Propolis kullanmanın en kolay yolu; damlat ve tüket

Arılar tarafından kovandaki sterilizasyonu sağlamak için kullanılan propolis, öğünlere dahil edilerek beslenmeyi fenolik ve flavonoidlerle destekliyor. Ancak propolisi, ham hali ile tüketmek mümkün değil. Kovandan çıkarıldıktan sonra insan tüketimine uygun hale getirilmesi ve vücudun bu doğal arı ürününden yararlanabilmesi için mutlaka uzmanlar tarafından özütlenmesi gerekiyor. BEE’O Propolis ise “Suda Çözünebilir Propolis Damla” ile propolisi tüketmenin en kolay yolunu sunuyor. Çocuklar günde 10-40 damla arası; 11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 20-80 damla arası su, süt, meyve suyu gibi gıdalarla beraber tüketebilir.

Her gün 1 kaşık “BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Karışımı”;

Çocuklar için özel olarak hazırlanan BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal karışımı ise saf Anadolu propolisinin fenolik ve flavonoid bileşenlerini; arı sütünden başka hiçbir gıda da bulunmayan Royalaktin ve 10-HDA maddelerini; kovandan sofraya tüm besin içeriği korunarak gelen ham balı bir arada bulunduruyor. Kraliçe arının en değerli besini arı sütünün ham bal ve propolis birlikteliği çocukların beslenmesine değer katıyor. Her gün 1 tatlı kaşığı “BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Karışımı” ile çocuklar mutlu, annelerin içi rahat!

“BEE’O Yummy Propolis Çilek Keçiboynuzu” Çocuklar Bu Tada Bayılacak;

Yoğun okul temposu için eşsiz bir ara öğün. Saf Anadolu propolisi, çilek ve keçiboynuzu içeren ” BEE’O Yummy Propolis Çilek Keçiboynuzu” çok lezzetli! Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu bulunmayan bu doğal ürün gerçek meyve püresi ve ham bal ile tatlandırılmış. Pratik tüketimi ve besleyici içeriğiyle “Yummuy”nin tadına tüm çocuklar bayılıyor.

BEE’O APICARE Propolisli Kolonya;

Çantalarımızın vazgeçilmez ürünü kolonyaya propolis desteği. Kovandaki temel görevi temiz ortamı sağlamak ve sürdürmek olan saf Anadolu propolisi içeren kolonya, parfüm içermiyor. Temiz içeriği ile çocukların cildine zarar vermeden korumaya destek oluyor.