Ara Tatilde Çocuklar İçin Lezzetli Bir Etkinlik: Kahve Dünyası Çikolata Atölyesi

0
384
Ara tatilde çocuklar için lezzetli bir etkinlik: Kahve Dünyası çikolata atölyesi

Okullarda ilk ara tatilin gelmesiyle çocuklar eğitime kısa bir mola verdi. Kahve Dünyası ara tatilde çocukları ebeveynleriyle birlikte hem eğlenecekleri hem de yeni bir şeyler öğrenerek yaratıcılıklarını kullanacakları keyifli bir etkinliğe davet ediyor.

Kahve Dünyası düzenlediği çikolata atölyeleriyle çikolatanın büyülü dünyasını miniklerle paylaşıyor. Atölyelerde çocuklar hem çikolatanın kakao çekirdeğiyle başlayan yolculuğunu öğreniyor hem de yaratıcılıklarını kullanarak kendi çikolatalarını yapabiliyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, düzenlediği atölyelerle çikolatadaki uzmanlığını küçükten büyüğe herkesle paylaşmaya devam ediyor.Çikolata atölyelerinde minikler yepyeni bir deneyim yaşamanın keyfini sürerken, çikolata şefleri eşliğinde çikolatanın lezzetli yolculuğunu da öğrenme fırsatı elde ediyor.

Çocuklar için çikolata atölyelerinde, çocuklar öncelikle çikolatanın kaynağı olan kakao meyvesini ve çekirdeğini tanıyor.Kahve Dünyası’nın çikolata şeflerinden çikolata hakkında bilgiler öğrenen çocuklar bir yandan da çikolatadan farklı tasarımlar yapıyor. El becerilerine katkı sağlayan atölyede çocuklara çikolata şelalesi ve çikolatadan heykeller de eşlik ediyor.Kahve Dünyası’nın Batı Afrika’nın 1. hasat kakao çekirdekleriyle hazırladığı çikolatalarıyla kendi lezzetlerini yaratan minikler, atölyede kendi yorumlarıyla şekillendirdikleri çikolataları evlerine de götürebiliyor.  

Ailece veya sadece çocuklarınız için kayıt yaptırmak isterseniz detaylı bilgiye atolye@kahvedunyasi.com adresinden ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.