Yeni yıl sofralarının lezzeti Banvit’se Tamam!

0
214
Yeni yıl sofralarının lezzeti Banvit’se Tamam!

Yeni yıl sofaları Banvit ürünleri ile hem pratik hem de lezzetli… Çıtır çıtır piliçler, gurme lezzetler sunan sosisler, kalabalık sofraların vazgeçilmezleri bütün piliç ve hindi ürünleri ile yeni yıl sofralarının lezzeti Banvit’se Tamam!

Yeni bir yıl geliyor ve bu yıl da pek çoğumuz yepyeni umutlarla, heyecanla karşılayacağımız yılbaşı akşamını sevdiklerimizle birlikte, evimizde geçirmeye hazırlanıyoruz. Tam da bu noktada “Yılbaşı akşamı ne pişirsem, nasıl yemekler hazırlasam?” diye düşünenler için Banvit, ana yemekten atıştırmalık ve ara sıcaklara uzanan bir yelpazede sofralara değer katacak, birbirinden lezzetli ve hazırlaması kolay ürün alternatifleri sunuyor. Kalabalık aileler, küçük gruplar veya gençlerin bir araya geldiği yeni yıl partileri olmak üzere yılbaşında sıcak ve samimi sohbetlerle paylaşılacak her sofraya uygun bir Banvit var.

Ana yemek için fırınlık iri piliç olan Roaster, Bütün Hindi veya istenirse Yarım Hindi ile kalabalık sofraları bir lezzet şölenine çevirmeniz mümkün. Üstelik Banvit Roaster, Bütün Hindi ve Yarım Hindi ürünleri ile hediye edilen pişirme torbası, tarif kitapçığı ve pişirme termometresi ile bu ürünleri çok kısa bir sürede, tam kıvamında ve kolayca servise hazır hale getirebilirsiniz. 

Banvit, sofrasını ara sıcaklarla zenginleştirmek isteyenler için Çıtır Piliç Kanat, Çıtır Piliç Parmak ve Çıtır Piliç Küpleri ile parmak ısırtan, hazırlaması kolay lezzetler de sunuyor. Atıştırmalıklar konusunda ise şarküteri grubundaki iki yeni ürünü Acılı Barbekü Çeşnili ve Kurutulmuş Domatesli Mozzarella Peynirli Gurme Sosis, Dilimli Hindi Füme ya da Piliç Salam, Piliç Sosis ve Piliç Sucuk gibi şarküteri ürünlerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerle yılın ilk kahvaltısında sevdiklerinize yaratıcı lezzetler sunmak sizin elinizde.