Türkiye’nin İlk ve Tek Probiyotikli Çayı Doğadan’dan

0
1207
Türkiye’nin İlk ve Tek Probiyotikli Çayı Doğadan’dan

Doğadan, tüketicilerinin sağlıklı yaşam partneri yine bir ilke imza atarak, Türkiye’nin ilk ve tek probiyotikli çaylarını tüketicileri ile buluşturuyor.

Doğadan, tüketicilerinin sağlıklı yaşam partneri olmayı misyon edinmiş bir marka olarak yine bir ilke imza atarak, Türkiye’nin ilk ve tek probiyotikli çaylarını tüketicileri ile buluşturuyor. Probiyotikler, düzenli kullanım sonucunda bağışıklık sistemini desteklemeye ve sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı oluyor.

Türkiye’nin lider bitki ve meyve çayları markası Doğadan, 45 yıllık uzmanlığıyla en sevilen çay çeşitlerini probiyotiklerle bir araya getirerek “Türkiye’nin ilk ve tek” probiyotikli çayını üretti. Doğadan, Probiyotikli Siyah Çay, Probiyotikli Açai Ananaslı Yeşil çay ve Probiyotikli Vanilyalı Rooibos Çayı seçenekleriyle probiyotik desteği almayı kolaylaştırıyor.

Probiyotik Siyah Çay: Klasik siyah çay lezzetinden vazgeçemiyorsan, Probiyotik Siyah Çay tam sana göre. Üstelik her zamanki lezzetinde.

Probiyotikli Vanilyalı Rooibos Çayı: Vanilya ile rooibosun nefis uyumu, probiyotiklerin desteğiyle buluştu. Çayını kafeinsiz ve yumuşak içimli tercih edenlerin favorisi.

Probiyotikli Açai Ananaslı Yeşil Çay; Doğadan’ın en çok sevilen açai ananaslı yeşil çay lezzeti, şimdi probiyotikli. Nefis lezzetiyle her kupada iyi hisset.

Doğadan Probiyotikli çayın içerisindeki özel patentli probiyotikler, dışındaki doğal koruyucu kalkan sayesinde sıcak suda etkisini kaybetmeden yaşamaya devam ediyor. Mide asitlerinden de etkilenmeden yalnızca bağırsağa ulaştıktan sonra aktif hale gelerek iyiliğini yayıyor. Her gün 1 kupa düzenli kullanım sonucunda ise bağışıklık sistemini desteklemeye ve sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı oluyor. Üstelik en sevdiğiniz çay lezzetinden ödün vermeden

Sadece Migros’larda satışa sunulan Doğadan Probiyotikli çaylar, kalorisizdir ve vegan kullanım için uygundur. Bağışıklık sisteminizi ve sindirim sisteminizi desteklemek için her bir kupada 200 milyon probiyotik bulunan Doğadan Probiyotikli Çayları günlük rutininiz haline getirebilirsiniz.

Beslenme ve Sağlık ile ilgili diğer haberlerimiz için tıklayınız.