Thermomıx Tm6’dan Sofralara Sağlıklı Ve Leziz Balıklı Menüler

0
344
THERMOMIX TM6 BALIKLI MENÜLER

Çok yönlü dijital mutfak aleti Thermomix TM6, yaz aylarında özenle hazırlanmış menülerle kusursuz balık keyfini yaşamak isteyenler ve sağlıklı besinleri tercih edenler için mükemmel bir dijital mutfak aleti! Balık köftesi ve kaparili patates salatasından gravyer peyniri dolgulu somon köftesi ve salataya, fırında parmesan kıtırlı somon ve sebzelerden peynirli karides tavaya kadar daha önce hiç evde denemediğiniz tatları sofranıza taşıyabilirsiniz.

Mutfakta harikalar yaratmanız için tek cihazda 20’den fazla mutfak aletini bir arada sunan Thermomix TM6, geniş dokunmatik ekranı, rehberli pişirme fonksiyonu gibi yenilikçi teknolojisi ve benzersiz özellikleriyle meşakkatli görülen tüm lezzetleri sofralara getiriyor.

Başında beklemeden yemek hazırlamayı mümkün kılan TM6 ile et grubu besinler arasında yer alan, vitamin ve protein bakımından zengin balıklı menüler hazırlanabiliyor. Sıradan bir güne veya özel güne eşlik eden keyifli yiyecekler arasında bulunan balığın yanına eşlik eden uyumlu lezzetler de sofralarda şölen yaratıyor. Kabaklı nohutlu balık köftesinden tatlı ekşi soslu balık ve pilavın yanı sıra mango soslu somon ile taze fasulye ve havuca kadar harika menülere Cookidoo®’dan ulaşılabiliyor. 

Thermomix TM6 ile ne menü oluşturacağını ve ne yiyeceğini bilemeyenler ise Cookidoo® içerisindeki 70 binden fazla tarife ulaşabiliyor. Öğütme, doğrama, karıştırma, hamur yoğurma, yavaş karıştırarak pişirme, çırpma, parçalayarak karıştırma, buharda pişirme, pişirme, tartma, kontrollü ısıtma, emülsiyon vb. sürekli yenilen fonksiyonlarıyla TM6 mutfak hayatını renklendiriyor.