Şekerbank ve Petrol Ofisi İş Birliği İle Mazot Alımlarında Çiftçilere Özel Kampanya

0
706
HASATKART

Hasat Kart ile anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından mazotlarını 5 ay vade ve sıfır faizle alan çiftçiler; ödemelerini ise hasat zamanına öteleyebilecek.

Tarımsal üretime ve çiftçilere verdiği desteği kesintisiz olarak sürdüren Şekerbank; Petrol Ofisi ile çiftçilere mazot alımlarında ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla iş birliği gerçekleştirdi. İş birliği kapsamında çiftçiler Hasat Kart anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarına ödemelerini Şekerbank’ın çiftçi müşterilerine özel olarak sunduğu “Hasat Kart” ile yapabilecek. Hasat Kart ile anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından mazotlarını 5 ay vade ve sıfır faizle alan çiftçiler; ödemelerini ise hasat zamanına öteleyebilecek.

Hasat Kart ile ödemeler hasat zamanına erteleniyor…

Şekerbank, çiftçilere özel sunduğu Hasat Kart ile çiftçilerin ihtiyaçlarını esnek ödeme vadeleri ve uygun faiz oranları sunarak karşılıyor. Çiftçiler, Hasat Kart ile ödemelerini hasat zamanında, yapabiliyor ve anlaşmalı tedarikçilerden; mazot, tohum, gübre, yem, zirai ilaç ve fide gibi ihtiyaçlarını da karşılayabiliyor. Hasat Kart ile çiftçiler ayrıca günün 24 saati Şekerbank ve diğer banka ATM’lerinden nakit para çekebilirken, borçlarını da Şekerbank ATM veya Şubelerinden ve PTT şubelerinden ödeyebiliyor.