Özsüt’ün Tadına Doyulmaz Kışı Başlıyor!

0
304
Özsüt’ün tadına doyulmaz kışı başlıyor

Özsüt yeni menüsü ile kışa damgasını vurmaya hazırlanıyor. Özsüt’ün maharetli ustaları tarafından hazırlanan ve Kasım ayı itibari ile misafirlerin beğenisine sunulacak olan kış menüsü, gelenekseli yeniden yorumlayan tariflerin yanı sıra tadına doyulmaz yepyeni lezzetlerle dolu.  

Ananaslı, balkabaklı, kestaneli gibi mevsime özel tatların, benzersiz tariflerle buluştuğu menü, klasik pasta severlerin her daim tercihi olacak MODA serisi ile dikkatleri üzerine çekiyor.  Sıcacık anlara eşlik edecek enfes tatlar, her yıl olduğu gibi bu kış da Özsüt müdavimleri ile buluşmayı bekliyor.

 

Her yıl yaz ve kış olmak üzere iki menü hazırlayan Özsüt, kış menüsü ile misafirlerini tadına doyulmaz lezzetlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Özsüt’ün maharetli ustaları tarafından özenle hazırlanan ve Kasım ayı itibari ile misafirlerin beğenisine sunulacak olan menü, sıcacık anlara eşlik edecek yepyeni tatlarla dolu. 

Hep “MODA” pastalar

Özsüt kış menüsünde müdavimlerine benzersiz çeşitlilikte pasta alternatifi sunuyor. Özsüt’ün adeta baş döndüren pasta çeşitleri arasında MODA serisi dikkatleri üzerine çekiyor. Karamelli, Frambuazlı, Kestaneli, Çikolatalı ve Parça Çikolatalı olmak üzere beş yeni pastadan oluşan seri, pastada klasik lezzetlerden vazgeçmeyenlerin tercihi olmaya aday. Menüsünde Ananas Bademli, Balkabaklı, Karamello gibi mevsime özel ise pastalara da yer veren Özsüt, sunumlarıyla da göz dolduruyor.

Cheesecake sevenler bu kış çok mutlu olacak!

Özsüt’ün kış menüsünde yer alan yepyeni cheesecakeler, yenilikçi ve özgün tatlarıyla lezzet tutkunlarına hoş bir sürpriz sunuyor. Maharetli Özsüt ustalarının benzersiz tarifleriyle hazırlanan enfes New York usulü iki yeni Frambuazlı ve Karamelli Twist Cheesecake, sunumu ve lezzeti ile dansa davet eder nitelikte. Özsüt imzalı San Sebastian Cheesecake ise yeni reçetesi ve çikolatalı alternatifi ile bu kış kendi müdavimlerini oluşturacak. 

Bir bardak asla yetmez…

Özsüt’ün birbirinden lezzetli bardak pastaları, kış renkleri ile bir başka güzel! Kestaneli, Çikolata Kestane ve Balkabaklı Bardak Pasta menünün mevsime özel öne çıkan lezzetleri arasında yer alırken, Yer Fıstıklı Çikolatalı, Korokanlı, Meyveli, Muzlu ve Çilekli Bardak Pasta çeşitleri ise kış boyunca pasta severleri cezbetmeye devam edecek. Bu arada yaz boyunca özlemle beklenen Özsüt’ün efsanevi lezzeti Thomas, yeniden müdavimleri ile buluşmak üzere kış menüsünde yerini alıyor. Özsüt’ün sütlü tatlı sevenlere özel, günlük çiftlik sütü ve bol bademle hazırlanan yepyeni lezzeti Bademy ise şimdiden efsaneler arasına girmeye aday! 

Sıcak çikolata, salep ve sıcacık bir an

Kokusu ile cezbeden sıcak bir çikolata ya da içinizi ısıtacak bir salep… Özsüt’ün vazgeçilmezleri arasında yer alan sıcak çikolata ve salep ile bu kış yine sıcacık geçecek. Aslına uygun olarak orkide yumrularından elde edilen Özsüt Salebi, öğütülüp toz haline getirildikten sonra günlük çiftlik sütüyle karıştırılıyor ve tarçınla birlikte servis ediliyor. Taze süt ve çubuklu bitter çikolatası ile hazırlanan ve herhangi bir koruyucu katkı maddesi içermeyen Özsüt Sıcak Çikolatası ise, her daim dumanı üstünde tüten bir mutluluğa dönüşüyor.

Yepyeni tatlar, geri dönen klasikler ve 84 yıldır tadı değişmeyen geleneksel lezzetler, bu kış Özsüt’lerde müdavimlerini bekliyor.