Oğuz Holding Yılın Güvenilir İçecek Üreticisi Ödülünün Sahibi Oldu

0
290
OĞUZ HOLDİNG YILIN GÜVENİLİR İÇECEK ÜRETİCİSİ ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ OLDU

Güvenilir Ürün Platformu tarafından Tarım ve Orman Bakanı SN. Prof. Dr. Vahit Kirişçi’nin katılım destekleri ile gerçekleştirilen Güvenilir Ürün Zirvesi ve Feed the Future Ödül Töreni Crowne Plaza Florya’da gerçekleştirildi.

Türkiye’nin en büyük içecek üretim kapasitesine sahip yüzde yüz yerli ve milli değeri benimseyen Oğuz Holding, ’Geleceği Besle’ mottosuyla düzenlenen zirve kapsamında, Feed the Future Ödül Töreni’nin içecek kategorisinde “Yılın Güvenilir İçecek Üreticisi “ödülüne layık görüldü.

EN BÜYÜK HEDEFİMİZ, SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Juss Meyve Suyu, Black Bruin Enerji İçeceği, Sarıyer Limonata ve Sarıyer Gazoz markalarıyla tüketicilere ve müşterilere en kaliteli hizmeti sunmaya önem verdiklerini vurgulayan Oğuz Holding CEO’su Enes Örer, “Yüzde yüz yerli ve milli üretimimizle ürünlerimizi Türk halkının beğenisine sunuyoruz. Dünya da 103 ülkeye markalarımızın ihracatını gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve hijyenden hiçbir zaman ödün vermiyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için birinci öncelik olup güvenilir ürünler üretmek noktasında hiçbir taviz vermiyoruz. Sürdürülebilir başarı, Oğuz ailesinin ruhunda olmakla birlikte şirketimizin her bir çalışanının ve ürünlerinin de içine işlemiş durumunda. Bugün bizler için çok değerli olan bu ödülü almak bizlere hem gurur vermekte hem de bu doğrultuda sorumluluğumuzu arttırmaktadır.