McDonald’s’ta Sodexo ile Online Ödeme Dönemi Başladı

0
342
McDonald’s’ta Sodexo ile Online Ödeme Dönemi Başladı

Çalışan yan hakları sektörünün öncü firması Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, dünyada hızlı servis restoran sektörünün lideri ve nefis menülerin yaratıcısı olan McDonald’s ile yeni bir iş birliğine imza attı.

İş birliği kapsamında Sodexo’lular, Sodexo mobil uygulamasını kullanarak McDonald’s üzerinden sipariş verebilecek; www.mcdonalds.com.tr, McDonald’s Uygulaması ve 442 62 62 numaralı sipariş hattından verdikleri siparişleri Sodexo bakiyeleri ile ödeyebilecek. Sodexo mobil uygulamasını indirerek online ödeme yöntemini kullanan Sodexo’lular, hızlı ve güvenli bir şekilde ödemelerini yaparken, McDonald’s lezzetlerinin tadını çıkarıyor.

Birden fazla sipariş kanalı ile entegre hizmet

McDonald’s ile yapılan iş birliğiyle birlikte sektördeki en geniş online üye ağını daha da büyüten Sodexo, McDonald’s’a sağladığı operasyonel destek ile tüm tüketicilerin sipariş ve ödeme işlemlerini hızlı ve temassız hale getiriyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri Üye Genel Müdür Yardımcısı Ersoy Bayraktar iş birliği ile ilgili şunları söyledi: Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri olarak her gün 20 bin firma, 1 milyona yakın çalışan ve 80.000 hizmet noktasından oluşan üye ağımızla Türkiye’de iş hayatının nabzını tutuyoruz. Faaliyet alanımızın önemli bir kısmını oluşturan yemek çözümleri alanında üye ağımızı daha da genişlettik ve yeni bir iş birliğine imza attık. McDonald’s ile hayata geçirdiğimiz iş birliği kapsamında birden fazla sipariş kanalı ile entegre bir şekilde çalışıyoruz. Sodexo kullanıcıları artık Sodexo mobil uygulaması üzerinden McDonald’s siparişini online olarak verebilecek, www.mcdonalds.com.tr, McDonald’s Uygulaması ve 442 62 62 numaralı sipariş hattından verdiği siparişlerin ödemelerini de Sodexo bakiyeleri ile gerçekleştirebilecek.”

Çağrı merkezinden sipariş vermek isteyen kullanıcıların kart bilgisine ihtiyaç duymadan hızlıca ilerleyebileceğini belirten Ersoy Bayraktar, “Kullanıcılarımız 442 62 62 numaralı McDonald’s sipariş hattından siparişini oluşturduktan sonra Sodexo mobil ödeme kodunu çağrı sırasında müşteri temsilcisine ileterek ödeme yapma şansına sahip olacak. Sodexo online ödeme imkânı ile kullanıcılarımız temassız, hızlı ve herhangi bir kart bilgisine ihtiyaç duymadan kolaylıkla ödemelerini yapabilecek” dedi.

 McDonald’s Türkiye Dijital Satış ve İş Geliştirme Müdürü Berk Topçu: “Bu anlaşmanın verimliliğimizi artıracağına inanıyoruz”

Berk Topçu, “Türkiye’nin lider yemek çözümleri firmalarından Sodexo ile güçlerimizi birleştirdik ve güzel bir iş birliğine imza attık. İş birliğimiz kapsamında Sodexo kullanıcıları McDonald’s kanallarından verecekleri siparişlerin ödemesini Sodexo ile online olarak gerçekleştirebilecek. Dijitalleşmenin bu denli hız kazandığı, hız ve mobilitenin artık belirleyici bir unsur olduğu bir ortamda dijital bir platform olan Sodexo ile yaptığımız iş birliğinin kurumumuzun verimliliğini artıracağına inanıyoruz” dedi.