Koroplast’ın Fermuarlı Poşet ve Kilitli Beslenme Çantası ile okul hayatı “Birlikte Kolay”

0
280
Koroplast’ın Fermuarlı Poşet ve Kilitli Beslenme Çantası ile okul hayatı “Birlikte Kolay”

Yeni eğitim-öğretim yılı için anne ve babalarda başlayan tatlı telaşın yanı sıra çocukları da okula dönüş heyecanı sardı. Her yaştan çocuğun ihtiyacını karşılayacak hem okulda hem de dışarda kullanabilen Koroplast Fermuarlı Poşet ile çocuklar için özel üretilen Kora ve Mori karakterli Kilitli Beslenme Çantası pratik bir kullanım imkanı sunuyor.

Tüketicilerin hayatını kolaylaştıracak yenilikçi ürünler üreten Koroplast, okula dönüş döneminde çocukların çantasını düzenleyip malzemeleri birbirinden ayıracak güvenli çözümler sunuyor. Koroplast’ın Fermuarlı Poşet’i ve çocuklar için üretilen Kora ve Mori karakterli Kilitli beslenme Çantaları kalın yapısı sayesinde korumak ve düzenlenmek istediğiniz ne varsa sıkı sıkı koruyor.

Fermuarlı Poşet, küçük bir çanta görevi görerek çocukların okul çantasında düzen sağlıyor. Aynı zamanda çocuk odalarında dağınıklık yaratacak eşyalar için düzenleyici seçenek oluyor. Çocuklar için özel olarak tasarlanıp üretilen, Kora ve Mori karakterli Kilitli Beslenme Çantası ise atıştırmalıkların hijyenik ve sağlıklı bir biçimde kalmasını sağlıyor.

Dayanıklı fermuarı sayesinde kolayca açılıp kapanan Fermuarlı Poşetler, küçük ve büyük boy olarak 20x25cm ve 26x28cm ebatlarında, Kilitli Beslenme Çantaları ise 20×25 cm ebatlarında bulunabilirken, yıkanarak defalarca kullanılabildiği için ekonomik bir kullanım imkanı sağlıyor.