Kahve Dünyası’nın Gofrik’i dondurma oldu

0
276
Kahve Dünyası’nın Gofrik’i dondurma oldu

Kahve Dünyası’nın özgün ve vazgeçilmez lezzeti, yüzde 23 oranında Antep Fıstığı içeren, bitter ve sütlü çeşitleriyle de dikkat çeken Gofrik Eylül ayına özel dondurma olarak sevenleriyle buluşacak. Ay boyunca tüm Kahve Dünyası noktalarında dondurma severlere sunulacak olan Gofrikli Dondurma, yoğun Gofrik kremasının yanı sıra içeriğindeki bitter çikolata kaplı buğday patlağı ve yumuşak kremamsı dokusu ile de yepyeni bir lezzet deneyimi yaşatacak. 

Aynı zamanda Kahve Dünyası’nın her aya özel olarak hazırladığı ayın dondurması konseptine ek olarak artık aynı ayın milkshake içeceği de misafirleriyle buluşmaya başlayacak. İlk kez Gofrikli Dondurma ile hazırlanacak olan yeni Gofrikli Milkshake ile eylül ayında hayata geçecek olan uygulama sayesinde Gofrik severler iki farklı lezzetin tadını çıkarabilecek.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası’nın, ‘Bu Gofret değil ki Gofrik’ sloganıyla misafirleriyle buluşturduğu Gofrik, artık dondurma lezzetiyle de sevenlerinin karşısına çıkacak. Kahve Dünyası’nın ayın dondurması konseptiyle eylül ayında dondurma severlere sunacağı Gofrikli Dondurma, içerdiği yoğun Gofrik kremasıyla fark yaratıyor. Yumuşak, ağızda dağılan kıvamı dondurmayı lezzette bir üst noktaya taşırken, içeriğindeki bitter çikolata kaplı buğday patlağı da damaklara keyif veriyor. Renklendirici ve aroma içermeyen Gofrikli Dondurma ve Gofrikli Milkshake, eylül ayında Kahve Dünyası mağazalarında ayın dondurması ve ayın milkshake’i olarak gofrik severleri bekliyor.