Kahve Dünyası’ndan yeni ikonik lezzet:Föyetinli Fındık Kreması

0
241
Föyetinli Fındık Kreması

‘Hepimizin ortak noktası’ Kahve Dünyası, ikonik lezzetlerinden biri olan El Yapımı Fındık Kreması’nın yeni çeşidi çıtır parçacıklı Föyetinli Fındık Kreması ile yepyeni bir deneyim sunacak.

Kahve Dünyası El Yapımı Fındık Kreması’nın akışkan ve sürülebilir formuna ek olarak yeni çıkardığı çıtır parçacıklı çeşidi, Föyetinli Fındık Kreması’nı mağazalarında ve kahvedunyasi.com’da satışa sunmaya başladı. Çok ince açılan tatlı krep parçalarının kurutulması ile elde edilen Fransızca dantel krep olarak da adlandırılan föyetin kırıntıları, ürüne daha kıvamlı bir doku ve lezzetine çıtırlık katarak yepyeni bir lezzet deneyimi yaşatacak.

Koruyucu ve katkı maddesi yok

Kahve Dünyası misafirlerini özgün ve yenilikçi lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. Kısa sürede aranan lezzetlerden biri haline gelen hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermeyen özelliği ile çocuklarında severek tükettiği Kahve Dünyası Fındık Kreması’nın yeni çeşidi Föyetinli Fındık Kreması, içindeki çıtır krep parçaları ile sade versiyonun yumuşacık dokusunu bir arada deneyimleterek çifte lezzet yaşatıyor.

Giresun fındığının lezzetine ‘çıtır’ dokunuşlar

Föyetinli Fındık Kreması, yüzde 50 oranında içerdiği çifte kavrulmuş Giresun fındığı ile lezzetine lezzet katıyor. Yağlı ve lezzetli yapısıyla bilinen ve Türkiye’den dünyaya sunulan bu kaliteli fındık, çıtır föyetin parçacıkları ile yepyeni bir deneyime dönüşüyor.  Koruyucu ve katkı maddesi içermeyen doğal içeriği ile günün her saatine yeni bir tat ve enerji katan Kahve Dünyası Föyetinli Fındık Kreması, kendini şımartmak isteyenlerin de favorisi olmaya aday.