Herkesi Mutlu Edecek Bir Godıva Harikası Var

0
231
HERKESİ MUTLU EDECEK BİR GODIVA HARİKASI VAR

Çikolata tutkunlarının vazgeçilmezi GODIVA, zengin hediyelik ürün seçkisinden ikonik Cafe lezzetlerine, çikolatalı içeceklerden masum kaçamaklara kadar hayatın her anına uygun lezzetleriyle çikolata severlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Dünyanın lider premium çikolata markası GODIVA, 100 yıla yakın geçmişi ve zengin Belçika mirasıyla hayatın içerisindeki her anınıza uygun lezzetleri bir araya getirerek çikolata tutkunlarına eşsiz bir çikolata dünyası sunuyor.

Mutlu anların en harika hediyesi

Özel hediye seçenekleri arayan çikolata severlerin favorisi olan GODIVA, zengin hediyelik ürün seçkisindeki eşsiz lezzetlerini şık sunumlarla buluşturuyor. GODIVA, birinci sınıf hediye seçeneği olan Royal Box koleksiyonundan yeni doğan tebriği için Bebek Çikolata kutularına her özel anınıza uygun harika hediye alternatifleri sunuyor. Özenle hazırlanmış GODIVA’nın hediyelik çikolata seçenekleriyle sevdikleriniz için de harikalar dünyasının kapılarını aralayabilirsiniz. GODIVA, elliden fazla özel kutu ve hediyelik sepet alternatifinin yer aldığı geniş ürün yelpazesiyle her yaştan ve her yaşam stilinden çikolata severin favorisi oluyor. GODIVA’nın hediye koleksiyonunda aynı zamanda özel mesaj içeren hazır not kartları ve kurdeleler gibi hediyeleri kişiselleştirmek için seçenekler yer alıyor. 

Çikolatadan doğan muhteşem lezzetler

Eşsiz Belçika çikolatasını, özgün yorumlarla ayrıcalıklı tatlara dönüştüren GODIVA, sayısız çikolatalı lezzet ile GODIVA CAFE’lerde misafirlerine ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor. Özel GODIVA çikolataları kullanılarak yeniden yorumlanan ikonik Cafe lezzetleri keyifli buluşmalarınıza eşlik ediyor. GODIVA CAFE’lerde çilek, portakal, hurma gibi ürünlerin Belçika çikolatasına batırılarak hazırlandığı harika lezzetler, çikolatalı içeceklerden vazgeçemeyenler için GODIVA çikolatası ile hazırlanan sıcak çikolata, waffle, krep, pankek gibi evrensel tariflerin GODIVA yorumunun katılarak sunulduğu tatlar, mocha, milkshake, frappe gibi farklı içecek seçenekleri çikolata severler ile buluşuyor. Kahvesiz bir gün hayal edemeyenlerin kahve keyfini çikolata aromalı filtre kahve ile taçlandıran GODIVA, öğütülmüş paketli kahve seçeneğiyle ise bu harika lezzeti evinize taşıyor.

Çikolatalı masum kaçamaklar 

Yüksek kakao ve düşük yağ oranlı ürünler tüketmeye özen gösterenler için de bir GODIVA harikası var. Muhteşem bir lezzet sunan yüzde 90 kakaolu bitter tablet çikolata, kremsi dokusu ve yoğun kakao tadı ile damakta yumuşak bir nota bırakıyor. GODIVA’nın harikalar dünyasındaki yüksek kakao oranlı stick, tablet, pralin gibi farklı formatlardaki çikolatalar, bitter çikolataya batırılmış hurma, unsuz ve glutensiz kinoalı kek masum kaçamakları sevenler için geniş bir yelpaze sunuyor.