Fırınya’nın %100 Siyez Unlu Ekmeğiyle Sofralar Daha Sağlıklı…

0
271
FIRINYA’NIN %100 SİYEZ UNLU EKMEĞİYLE SOFRALAR DAHA SAĞLIKLI...

Bir buğday hikayesi yazarak Türkiye’yi fırın-kafe kültürü ile tanıştıran Fırınya, buğdayın atası olarak bilinen siyez unu ile ürettiği ekşi mayalı %100 siyez unlu ekmeğiyle eşsiz lezzet deneyimi yaşatıyor. Besleyici ekşi maya ve besin değeri açısından zengin olan siyez unu ile hazırlanan ekmek; uzun süre tokluk hissi vererek, formunu korumak isteyenlerin de tercih ediliyor.

Fırınya ustaları tarafından özenle hazırlanan ve katkısız içeriğiyle dikkat çeken %100 siyez unlu ekmek; düşük glisemik indeksi, antioksidan özelliği ve saymakla bitmeyen vitaminleri ile sofralara sağlık ve tat katıyor. Mis kokusuyla iştah kabartan, dışı çıtır çıtır ve içi ise yumuşacık olan ekmek, her yemeğin yanında lezzetle tüketiliyor.

Fırınya benzersiz lezzetleriyle fark yaratıyor

“Benzersiz Tatlar Ülkesi” mottosuyla hareket eden ve tıpkı bir ülke gibi bayrağı, haritası, manifestosu ve forması olan Fırınya, sıra dışı konseptiyle dikkat çekiyor. Tüketicileri unutulmaz tatlarla tanıştırmak için yepyeni bir ülkede keşfe çıkaran marka; her damak tadına ve ihtiyaca uygun olarak özenle hazırladığı ürünleriyle misafirlerini ağırlıyor. Kaliteli, güvenilir, samimi, yenilikçi ve ulaşılabilir marka kimliğiyle müşteri portföyünü her geçen gün genişleten Fırınya, yeni nesil fırın-kafe trendinin en büyük oyuncularından biri olarak ön plana çıkıyor. Gayrettepe, Küçükyalı/Altıntepe, Nişantaşı, Kozyatağı, Acıbadem, Kızıltoprak, Göztepe ve Lens İstanbul şubelerinde hizmet veren Fırınya, yıl sonuna kadar İstanbul’da mağaza sayısını 20’ye çıkarmayı hedefliyor.