Eker’den Yeni Meyveli Probiyotik Yoğurt Ailesi

0
957
Tüm Eker Ailesi Plasiyer Günü'nü el ele kutladı

Eker, yeni çıkarttığı meyveli probiyotik yoğurt ailesi ile birlikte probiyotik ürün gamını daha da zenginleştirerek tüketicilerinin beğenisine sunuyor.

Sağlık için dost bakteriler olan probiyotikleri içeren ürünler düzenli olarak tüketildiğinde vücudumuz için doğal bir destek ve koruyucu kalkan haline geliyor. Sindirim sisteminin düzenlenmesi ve bağışıklığın güçlendirilmesine yardımcı olan probiyotikler, beslenme ve atıştırmalık ihtiyacını karşılamak isteyen herkese daha sağlıklı öğünler vadediyor.

Yeni tüketim trendleri doğrultusunda ürün gamını büyüten Eker, probiyotik ürün kategorisinde zengin seçenekleriyle öne çıkıyor. Özellikle şeker ilave edilmemiş ürünleri tercih edenler ve yeni tatların arayışında olanlar için 125g şeker ilavesiz probiyotik yoğurt grubu öne çıkıyor. Eker’in şeker ilavesiz probiyotik yoğurt grubunda; İncirli Yulaflı Probiyotik Yoğurt ile Hurmalı Chialı Probiyotik Yoğurt seçenekleri yer alıyor.

Pratik bir şekilde tüketilebilen 4’lü 100g porsiyonluk meyveli probiyotik yoğurt serisindeki, Çilekli Probiyotik Yoğurt ve Kayısılı Probiyotik Yoğurt seçenekleri ise; yoğun meyve tatları ile hem probiyotiklerden gelen faydayı almayı hem de meyvelerden gelen eşsiz lezzet deneyimini yaşatıyor. Tüketiciler dilerse meyveli probiyotik yoğurt seçeneklerini 400 g’lık boyutlarda da alabiliyor.

Eker‘in Probiyotik Ürün Grubu’nda ayrıca; Probiyotik Ayran (1lt ve 195ml), Probiyotik Kefir (1lt) ve Probiyotik Sade Yoğurt (4’lü 100g, 500g, 900g) seçenekleri yer alıyor.

Süt ve süt ürünleri sektörünün en beğenilen markaları arasında yer alan Eker, yeni lezzetler keşfederken sağlıklı beslenme ilkesinden de vazgeçmeyenlere sağlıklı, hijyenik, güvenilir ürünler sunmaya devam ediyor.