“Duru Pratik Hazır Yemek” İle En Güzel Ev Yemeklerine Sofranızda Yer Açın 

0
253
duru pratik yemek

 Kolay hazırlanışı ve kısıtlı zamanlarda sunduğu inovatif çözümlerle mutfaklara lezzetli çözümler getiren “Duru Pratik Hazır Yemek” ile ev yemeği hazırlamak artık vakit almayacak.   

Bulguru sofralara en sağlıklı haliyle kazandırmayı hedefleyen Duru Bulgur, “Duru Pratik Hazır Yemek” ile 8 farklı yeni ürünü tüketicilerle buluşturdu. Sağlıklı ve modern ambalajında sunulan Duru Pratik Hazır Yemek, yavaş pişmiş ev yapımı tadındaki çeşitleriyle mutfaklara büyük kolaylık getirecek. Sağlıklı ambalajlarda muhafaza edilen, herhangi bir katkı maddesi ve kimyasal içermeyen Duru Pratik Hazır Yemek, ev yemeği tercih eden herkes için son derece kolay çözümler sunuyor. Duru Pratik Hazır Yemek’te Tereyağlı Bulgur Pilavı, Sebzeli Bulgur Pilavı, Barbunya Pilaki, Kısır, Nohutlu Bulgur Pilavı gibi 8 farklı ürün seçeneği sunuluyor.  

Ece Duru: Mutfaklarda hız çağını başlattık

Duru Pratik Hazır Yemek’in en lezzetli yerli ürünlerin özenle seçildiği inovatif bir ürün grubu olduğunun altını çizen Duru Bulgur Gıda Mühendisi Ece Duru, Duru Pratik Hazır Yemek ile mutfaklarda hız çağını başlattıklarını anlattı. Ece Duru, “Günlük yaşamın yoğun temposu içerisinde anne eli değmiş gibi hazırlanan ev yemekleri için yeterli zamanı bulamıyoruz. Bu nedenle zamana değer veren ancak lezzetten de taviz vermeyenler için yepyeni bir ürün grubu olarak Duru Pratik Hazır Yemek isimli ürün grubunu geliştirdik. Sağlıklı ve modern ambalajında sunulan Duru Pratik Hazır Yemek ürünleri, yavaş pişmiş ev yapımı tadında yemeye hazır yemek çeşitlerinden oluşuyor. Duru Pratik tamamen sağlıklı ve katkı maddesiz bir ev yemeği tercih eden herkes için son derece kolay çözümler sunuyor.” dedi.