Datça Murat Çiftliği Aşure Tutkunlarını Mutfağa Davet Ediyor

0
261
DATÇA MURAT ÇİFTLİĞİ AŞURE TUTKUNLARINI MUTFAĞA DAVET EDİYOR

Türk mutfağının vazgeçilmez tatlıları arasında yerini alan aşure, yardımlaşmanın ve paylaşmanın sembolü olarak yüzyıllardır severek tüketiliyor.

Bakliyat, kuruyemiş ve meyvelerin eşsiz tadıyla damaklarda unutulmaz bir tat bırakan aşure, Datça Murat Çiftliği’nin doğal ve organik ürünleriyle daha da lezzetli hale geliyor. Birlik, beraberlik ve dayanışmayı hatırlatan bu geleneği sürdürmek için harekete geçen Datça Murat Çiftliği, aşure için gerekli tüm malzemelerde geçerli yüzde 15 indirim kampanyası başlattı.

Anadolu’nun pek çok köşesinde emeği ile toprağa hayat veren çiftçilerin ürettiği katkısız ürünleri engüvenilir şekilde tüketiciye ulaştıran marka; buğday, nohut, fındık, kuş üzümü ve kuru incir olmak üzere tüm aşurelik ürünleri uygun fiyatlarla satışa sunuyor.

Organik ve sertifikalı tohumlardan katkısız ve doğal yöntemlerle üretilmiş ürünleri tüketicisiyle buluşturan Datça Murat Çiftliği, sağlıklı ve doğal beslenmeye katkı sağlıyor. Sebze ve meyve, kahvaltılık, sağlıklı atıştırmalıklar, bakliyat & unlu mamüller, temel gıda ve bitki çayları gibi zengin ürün çeşitliliğiyle hizmet veren Datça Murat Çiftliği; Moda, Çengelköy ve Fişekhane mağazalarının yanı sıra farklı yerlerde açılan ekolojik pazarları ve www.datcamuratciftligi.com üzerinden tüketicisiyle buluşuyor.

Marka, özel dağıtım ağı ile İstanbul içi bölgelere haftanın 7 günü taze teslimat yapıyor. İstanbul dışı bölgelere ise ürüne göre tazeliğini kaybetmeden Türkiye’nin pek çok iline kargo ile gönderim yapmaya devam ediyor.