Çekirdeğe Özel Etiketle 1 Ay Zaman Kazandı!

0
250
caffee manifesto

Üçüncü nesil kahve dünyasının öncüsü Coffee Manifesto, Epson’un etiket yazıcılarıyla özel günler ve farklı çekirdekler için kendi etiketlerini üretmeye başladı.

Yetiştiği bölgeden çekirdek türüne, kavrulma derecesinden tat detaylarına kadar tüm bilgileri özel olarak basabilen Coffee Manifesto, bu sayede 1 ay zaman tasarrufu yaptı…

Kahve sektöründe 10 yılı aşkın tecrübeye sahip Coffee Manifesto, üçüncü nesil kahve dünyasını geliştirmeye, kahve kültürünü tüm bilgi ve deneyimiyle tüketicisine kazandırmaya devam ediyor. Kahve tüketicisiyle kahve deneyimini daha da zenginleştirmek, sosyal bağları güçlendirmek adına müşterisine özel projeleri de sektöre kazandırıyor. Coffee Manifesto, kafeler ve web sitesinden kahve satın almak isteyen müşterileri için bünyesine kattığı Epson renkli etiket yazıcısı ile özel etiket uygulamasını başlattı. Coffee Manifesto müşterileri artık yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü gibi özel günlerde sevdiklerine özel etiketlerle basılmış keyifli kahveler hediye edebiliyor. 

‘Kahve tutkunu artık daha bilgili’

Coffee Manifesto, Epson’un ColorWorks C6000 model etiket yazıcılarıyla özel günler ve farklı çekirdekler için kendi etiketlerini üretebiliyor. Yetiştiği bölgeden çekirdek türüne, kavrulma derecesinden tat detaylarına kadar tüm bilgileri özel olarak basabilen Coffee Manifesto, bu sayede 1 ay zaman tasarrufu yaptı. Türkiye’de bir akım olarak başlayan 3. nesil kahve kültürünün çok daha derinleştiğini ve kahve tutkunlarının kaliteli kahveyi çok daha iyi tanıdığını söyleyen Coffee Manifesto Genel Müdürü Emel Eryaman Usta şöyle konuşuyor: “Satış noktalarımıza gelen misafirlerimize kaliteli kahve deneyimi sunmak ve onları gülümserken görmek bizi çok mutlu ediyor. Bu noktada bu deneyimi zenginleştirmek için çekirdekten paketlemeye kadar daima bir adım öteye gitmeye ve müşterimize kendilerini daha özel hissedecekleri uygulamalar yapmaya çalışıyoruz. Tüketici artık kahve konusunda çok daha bilinçli. Bizden hangi hasattan hangi çekirdeği aldıklarını bilmek istiyorlardı. Bu da bizi kahve çekirdeklerinin etiketlenmesi konusunda yeni arayışlara itti. Kavurduğumuz kahve çekirdeklerini tadım notalarına göre numaralandırarak önceden toplu satın almasını gerçekleştirdiğimiz etiketlerle numaralandırmaya devam ediyorduk. Epson’un renkli etiket yazıcısı ile tanıştıktan sonra etiket konusunda çok daha esnek hale geldik. Hem 1 aylık zaman hem de maliyet tasarrufu sağladık. Özel günlerde kahve deneyimini daha keyifli hale getirmeye çalışıyoruz.”