Burger King® Panini Tost Ailesi Genişliyor

0
1111
tab gıda

‘’Panini İki Peynirli Tost’’, ‘’Panini Füme Etli Peynirli Tost’’ ve ‘’Panini Kavurmalı Peynirli Tost’’ ile zenginleşen kahvaltı seçenekleri Burger King® ‘de

Hızlı servis restoran zinciri Burger King®; ‘’ Panini İki Peynirli Tost ’’,
‘’Panini Füme Etli Peynirli Tost’’ ve ‘’Panini Kavurmalı Peynirli Tost’’ ile zenginleşen kahvaltı seçeneklerini lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor.

Türkiye’de 650’den fazla restoranı ile hizmet veren vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®; kahvaltı seçeneklerini genişleterek lezzet severlere yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda kahvaltı kategorisine iki yeni ürün ekleyen marka, kahvaltı severleri Burger King® restoranlarına bekliyor.

Panini İki Peynirli Tost’un yanında Panini Tost Ailesi’ne yeni katılan Panini Füme Etli Peynirli Tost ve Panini Kavurmalı Peynirli Tost; kahvaltıda klasik lezzetlerin dışına çıkmak isteyenler için hem doyurucu hem de ekonomik bir alternatif olacak. Ayrıca, seçili Burger King® restoranlarında satışa sunulan Panini Tost çeşitlerinin yanında; sadece 1 TL fark ile çay ya da Cappy Atom meyve suyu tercih edilebilecek.