Bayram Sofraları ‘Mahallenizin Pizzacısı’ Domino’s’la Şenleniyor

0
947
dominos bayram

“Mahallenizin Pizzacısı” Domino’s, bayram tatiline pizzayla neşe katmak isteyen lezzet severler için mükellef bir sofra kuruyor.

Mükellef bir bayram sofrası kuran “Mahallenizin PizzacısıDomino’s, tüketicilerin güvenli alışveriş deneyimiyle, evlerinden hiç çıkmadan, enfes lezzetlere ulaşmalarını sağlıyor. Başta çocuklar olmak üzere tüm aileyi mutlu edecek olan Domino’s lezzetleri en cazip fiyatlarla sunulurken; doyasıya pizza keyfi yaşamak isteyenler 1 Orta Boy fiyatına 3 Orta Boy pizza alarak bayram neşesine neşe katıyor.

“Mahallenizin Pizzacısı” Domino’s, bayram tatiline pizzayla neşe katmak isteyen lezzet severler için mükellef bir sofra kuruyor. www.dominos.com.tr adresinden Domino’s mobil uygulamasını cep telefonlarına indiren ve Ye-Kazan’a üye olanların bayram coşkusu, her siparişte kazandıran fırsatlarla daha da artıyor.

Bayram boyunca Domino’s’un enfes lezzetleriyle sofralarını donatmak isteyenler, 1 Orta Boy pizza fiyatına, 3 Orta Boy pizza sipariş ederek, eve siparişte cazip fiyatlarla doyasıya pizza keyfi yaşamanın tadını çıkarıyor.

Sen #Evde Kal, lezzetler güvenle gelsin!

Domino’s Sofrası’nın leziz pizzalarının yanı sıra çeşit çeşit Ekmek Arası ve Dürümos’larla zenginleşen bayram sofraları; hem yetişkinleri hem de çocukları mutlu ediyor. Online sipariş kolaylığıyla tüketicilerin kapısına gelen Domino’s lezzetleri; Temassız Teslimat güvencesiyle pizza severlerin sağlık ve iç huzuruyla en sevdikleri lezzetlere ulaşmalarını sağlıyor.

Domino’s fırınında 245 derecede piştikten sonra el değmeden paketlenen ürünler; kutuyu ilk siz açın diye özel olarak etiketlenerek, temassız teslimatla kapınıza getiriliyor. Bayram sofralarını Domino’s Sofrası’na çeviren lezzet severler, yeni ve güvenli alışveriş deneyimiyle bayramı evlerinde, neşe içinde geçiriyor.

Unutmayın, Mahallenizin Pizzacısı Domino’s haftasonu ve Bayram’da da eve servis hizmetiyle sizin için çalışmaya devam ediyor. Güvenle, Sağlıkla, Afiyetle!