Baharı Arı Ürünlerinin Gücü ile Karşılayın

0
1003
BALPARMAK PS

Balparmak 40 yıllık uzmanlığıyla sunduğu bal, propolis ve iki yeni takviye edici gıda ürünü ApiteraDox ve ApiteraGest ile bağışıklık sistemini destekleyerek baharı sağlıkla karşılamanız için yanınızda oluyor

Bahar aylarında yaşanan ani hava değişimleri, polenlerden kaynaklanan alerjik sorunlar bağışıklık sistemimizi de doğrudan etkiliyor. Sağlığımıza ekstra dikkat etmemiz gereken bu dönemde bağışıklık sistemimizi güçlü tutmamız büyük önem taşıyor. Tam 40 yıldır bal ve katma değerli arı ürünlerini kovandan sofraya en doğal ve saf haliyle tüketicilere sunan ve bu ürünleri sağlıklı yaşamın vazgeçilmez bir unsuru haline getirmek için çalışan Balparmak; bahar aylarına hazırlıksız yakalanmak istemeyenleri yalnız bırakmıyor.

Sindirime yardımcı ve arındırıcı etki: ApiteraDox ve ApiteraGest 

Balparmak Apitera serisine yeni eklenen ApiteraDox ve ApiteraGest, bal ve propolis ile bağışıklık sistemini desteklemeye devam ediyor. ApiteraDox, içeriğindeki altınotu, barut ağacı kabuğu, enginar, maydanoz tohumu ve tarçın ile toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olarak detoks etkisi yaratıyor. Kakule, rezene ekstresi, kekik ekstresi, tıbbi nane ekstresi içeren ApiteraGest ise sindirim sistemini destekliyor. 7 adet tek kullanımlık saşe içeren özel ambalajında satışa sunulan Balparmak ApiteraDox ve ApiteraGest, içerdikleri doğal bal sayesinde tek başına ya da içeceklere karıştırılarak tüketilebiliyor.

Bağışıklık sisteminizi propolis ile güçlendirin

Çok değerli bir kovan ürünü olan propolis, bağışıklık sistemine olan faydası nedeniyle özellikle pandemi sürecinde yoğun ilgi görüyor. Tarih boyunca insan sağlığının korunması ve çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılan bu değerli ürünün, antimikrobiyal (bakteri, virüs), antioksidan, antienflamatuvar (iltihap giderici) özelliklerinin yanı sıra kanser hastalarında tedaviye yardımcı olabildiği, günümüzde yürütülen bilimsel araştırmalarla ortaya koyuluyor.

Balparmak’ın inovatif ve bilimsel yaklaşımıyla Ar-Ge Merkezi’nde, TÜBİTAK desteğiyle gerçekleştirilen araştırma projeleri sonucunda geliştirilen ürünü Balparmak Propolis; glikol dahil hiçbir bir alkol kullanılmadan elde ediliyor. Yüzde 100 yerli propolis içeren Balparmak Propolis’in tek kullanımlık özel ambalajı sayesinde hem damla saymaya gerek kalmıyor hem de hijyenik kalıyor. Çocuklar ve yetişkinler için iki ayrı formda eczanelerde satışa sunulan Balparmak Propolis’in günde 1 adet veya sabah ve akşamları 1’er adet, bal veya diğer yiyecek ve içeceklere ilave edilerek tüketilmesi öneriliyor.

Doğal bala en güvenilir şekilde ulaşın

Doğal bala ulaşmak yalnızca ambalajlı, analiz edilmiş ve güvenilir markaların ürünlerini tercih etmekle mümkün. Balparmak da en az 100 parametrede analiz ettiği balın; kovandan sofraya ulaşana kadar olan tüm yolculuğunu şeffaf bir şekilde gözler önüne seriyor. Dünyada ilk defa bir gıda maddesinde kullanılan priospot sistemi ile Balparmak, tüketicilere yediği balın izini sürme imkânı veriyor. Tüketici, ürün ambalajlarında yer alan QR kodu akıllı telefonuna okuttuğunda balın analiz raporunun yanı sıra balın kaynağının hangi çiçek ve bitkiler olduğu bilgisine rahatlıkla ulaşılabiliyor, doğal bal tükettiğinden emin olabiliyor.

Balda bulunan kuersetin, hesperidin ve apigenin gibi flavonoidler kalp, kanser ve diyabet hastalıklarından korunmaya yardımcı oluyor.  Balda doğal olarak bulunan organik asitlerden glukonik ve malik asit sayesinde vücut, toksinlerden arınıyor. Balın içerdiği musilaj ise mide ve bağırsakların iç yüzeyini kaplayarak; midede yanma ve bağırsaklarda şişkinlik oluşumunu önlüyor.

Balparmak’ın tüm ürünlerine www.balparmak.com.tr adresindeki online mağazadan da ulaşılabiliyor.