Aygaz’la Barbekü Keyfi Kış Aylarında da Devam Ediyor

0
1139
aygaz barbekü

Türkiye’nin en güvenilir LPG markası olan Aygaz, yeni barbekü ve aksesuarlarıyla mangal tutkunlarına sağlıklı, çevreci, pratik ve şık ürünler sunuyor.

Ürün kalitesi, yaygın ve üstün hizmet anlayışıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen tüpgaz markası olan Aygaz, ürün gamına eklediği yeni nesil barbekü ve aksesuarlarını mangal tutkunlarının beğenisine sundu. Aygaz, ayrıca 3.000 TL’ye kadar alınan barbekü ürünlerinde, depozito bedeli hariç ilk Aygaz 2 kg’lık Mini Tüp, 3.000 TL ve üzerine ise, depozito bedeli hariç ilk Aygaz 12 kg’lık Ev Tüpü’nü hediye ediyor.

Aygaz yeni nesil barbeküler, üstün özellikleriyle hem sağlık de hem pratiklik sunuyor. Ayrıca, geniş ürün gamıyla ister küçük ister büyük ailelere, ister bahçede, ister balkon veya terasta barbekü yapma imkanı sağlıyor.

Küçük veya dar alanlarda da barbekü keyfi sürmek için tasarlanan Aygaz Minichef 420 G ve Aygaz Chelsea 420 G Yeni Nesil Barbeküleri; mobil ve pratik yapıları sayesinde kolay kullanım sağlıyor. Direkt veya endirekt ızgara keyfi sunan porselen emaye easy flip gurme pişirme hunisi, piezo ateşleme sistemi, entegre kapak menteşesi ve termometre gibi birçok özelliği ile balkon ve teraslarda sofralara lezzet katıyor.

Aygaz Chelsea 480 G Yeni Nesil Barbekü ise; mükemmel ızgara keyfi sağlamasının yanı sıra 48 cm pişirme alanı ile küçük bir aileye yetecek kullanım imkanı yaratıyor. Elektrikli, tek dokunuşla ateşleme sağlayan, kapak içine entegre kapak tutucu gibi birçok özelliğiyle de kolayca kullanılıyor.

Bahçenizde her zaman aileniz ve arkadaşlarınızla keyfini çıkartacağınız ve bir barbekü partisine dönüştürebileceğiniz Aygaz Montreux 570 G ve Aygaz Arosa 570 G Yeni Nesil Barbeküleri; 57 cm pişirme alanı sayesinde 6-8 kişi ve daha fazlasına keyifle servis yapma imkânı sağlıyor. Easy flip pişirme hunisini volkan konumuna çevirdiğinizde 500 dereceye kadar doğrudan ısı verme özelliği sayesinde ızgara, pişirme ve fırınlama olanağı sunuyor. 570 G barbeküler, sadece 80 derecede yavaş pişirme yöntemi ile et ve balıklara ekstra lezzet katıyor. Alev koruma sistemi sayesinde, ateşli brülörlerini hava etkilerinden koruyarak rüzgârlı günlerde bile kolayca barbekü yapmaya imkan sağlıyor.

570 serisinde yer alan Aygaz Lugano 570 G EVO Yeni Nesil Barbekü ise; brülörü ve yan ocak ile birleştiren mobil gurme istasyonu sayesinde hızlı, kolay kullanımının yanında ızgara yapmanızı, pişirmenizi ve fırınlamanızı sağlıyor.

Aygaz yeni nesil barbeküleri ve uyumlu aksesuarlarıyla tam bir hizmet sunuyor

Aygaz Australia 455 G Vagon ve 315 G Vagon ise orijinal ızgaraları temsil ediyor. Bu gazlı ızgara klasikleri, ilk dakikadan itibaren sağlamlığın yanında keyifli bir ızgara deneyimini birlikte sunuyor. Elektrikli tek dokunuşla ateşleme özelliği, mükemmel ısı dağıtımı için dayanıklı paslanmaz çelikten yapılmış 3 brülör ve hızlı mühürleme için 1 kızılötesi brülörü bulunan G Vagon barbeküler, ısıtma rafı dahil 4 parçalı dökme demir pişirme ızgarası gibi özellikleriyle mükemmel bir pişirme deneyimi yaşatıyor. Siyah renkte ve zarif tasarımlarıyla da göz zevkine hitap ediyor.

Fırında hazırlanan yemekler için de kullanılabilen çok yönlü bir cihaz olan ve etkileyici yeni bir tasarımla sunulan Aygaz Gurme Termometre; kullanıcı dostu arayüzü, hem dolaşım havasını hem de iç sıcaklığı ölçen çift sensoru, entegre zamanlayıcı ve alarmı sayesinde tam bir yardımcı görevi görüyor. Barbekü ekipmanları ve tüp için yer sağlayan sabit bir iskelet yapısı olan Aygaz Minichef Barbekü Standı ve Taşıma Arabası ise; ergonomik sapı, plastik tekerlekleri, barbekü ekipmanları ve benzeri mutfak aletleri için aksesuar tutucusu görevi görüyor. Aygaz Döküm Barbekü Izgarası 420 ve 480 ise yiyeceklerinize mükemmel mühür deseni verirken, küçük parçaların ızgaraya düşmemesini sağlıyor. Aygaz Üçgen Izgara Fırçası, fırçanın her iki eliyle kavranmasına izin veren daha uzun plastik sapı ile sorunsuz bir fırçalama sağlanıyor. Aygaz Huni Tip Barbekü Temizlik Fırçası ise; tüm saklı köşelere ulaşılmasını sağlayan özel tasarımı ve emaye kaplamaları, yoğun ve dayanıklı pirinç kılları ile mükemmel bir temizlik sağlıyor.

Aygaz yeni nesil barbeküler www.keyiflibahce.com sitesinden satın alınabiliyor.