24kıtchen’dan Yepyeni Bir Deneyim: Sesli Tarifler

0
209

Türkiye’nin ilk sesli yemek tarifi podcast serisi

“24Kitchen Sesli Tarifler” Spotify’da yerini aldı. Yayınlanan birbirinden lezzetli makarna tarifleri ve iştah açan anlatımıyla “24Kitchen Sesli Tarifler” podcast kanalında her Perşembe yeni bir bölüm sizi bekliyor.

Bir yemek kanalından çok daha fazlası olma hedefiyle televizyondaki geniş program yelpazesini dijital dünyaya doğru genişleten 24Kitchen, şimdi de Türkiye’de ilk defa hayata geçirilen “24Kitchen Sesli Tarifler” ile Spotify’da yerini aldı. Pratik ve lezzetli makarna tariflerinin verildiği her bölüme, 3D ses teknolojisi ile mutfakta güzel kokuların arasında gibi hissettiren pişirme sesleri ve tarifle bağlantılı keyifli bir sohbet eşlik ediyor. 

Şimdiye dek, Zamanda yolculuk vakti: Sebzeli ve Pesto Soslu Spaghetti, Yarının sürdürülebilir mutfaklarına: Acı domates soslu VeggiPasta, Sofralarda bir kuş gözlemi: Domates Soslu ve Mozzarella Peynirli Nidi, Lifli ve lezzetli: Sebzeli ve Elmalı Tam Buğday Penne gibi farklı tariflerin yer aldığı podcast kanalında, 14 Temmuz’a dek her hafta yeni bir bölüm dinleyicilerle buluşacak. 

3D ses teknolojisi ile kaynama, fokurdama, karıştırma gibi birçok mutfak sesi ile iştah kabartan bir yemek tarifi deneyimi sunan “24Kitchen Sesli Tarifler”, Spotify üzerinden dinlenebilir.