Ara Öğünlerin Yeni Efsanesi Eker Meyveli Yoğurt Geldi!

1
890

Yoğurt ile meyvelerin mükemmel uyumu : “Eker Efsane Meyveli Yoğurt”

Türkiye’yi 43 yıldır lezzet ve tazelik ile buluşturan Eker, tüketicilere farklı deneyimler yaşatmaya devam ediyor. Eker’in yeni ürünü “Efsane Meyveli Yoğurt”, ara öğünlerini renklendirecek hafif atıştırmalık seçeneği arayanların favorisi olacak. “Orman Meyveli”, “Kayısılı” ve “Çilekli” olarak üç farklı lezzet alternatifi ile gelen “Efsane Meyveli Yoğurt”, tüketicilerle buluşmaya başladı.

Ara öğünlerde hafif, lezzetli ve sağlıklı bir atıştırmalık arayışında olanlara Eker’in yepyeni bir önerisi var. Türkiye’nin en sevilen lezzet markalarından biri olan Eker, “Efsane Meyveli Yoğurt” adlı yeni ürünü ile ara öğününüzü keyifli bir şekilde tamamlama fırsatı sunuyor.

Ara öğünlerde hafif, lezzetli ve sağlıklı

“Efsane Meyveli Yoğurt” ürün serisinde; “Orman Meyveli”, “Kayısılı” ve “Çilekli” olmak üzere üç farklı lezzet alternatifi yer alıyor. “Orman Meyveli” seçeneği, besleyici olmasının yanında meyve aroması ile lezzet şöleni yaşatıyor. “Kayısılı” seçeneği, içindeki kayısı parçaları ve yoğurdun yoğun kıvamı ile tok tutmaya yardım ediyor. “Çilekli” ise yoğun kıvamı ve içeriğindeki çilek parçaları ile tatlı bir lezzet sunuyor.

Başta yoğurt sevenler olmak üzere yeni lezzet peşinde koşan herkese hitap eden “Efsane Meyveli Yoğurt”, ara öğünlerde tercih edilebileceği gibi öğle yemeği yerine ya da hafif bir akşam yemeği olarak da tüketilebiliyor. Bu fonksiyonel ürünler, enfes tatları ile yemek sonrası hafif bir tatlı olarak da tercih edebiliyor.

Yoğurt ile meyvelerin mükemmel uyumu ile ortaya çıkan “Efsane Meyveli Yoğurt”, el değmeden paketleniyor ve raf ömrü boyunca tazeliğini koruyan 125 gramlık paketlerde tüketicilerle buluşuyor.

1 Yorum

  1. […] Eker, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk‘ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı‘nın 100. yıl dönümünde uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek farklı bir etkinlik düzenledi. Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen organizasyonla, yüzlerce çocuk 23 Nisan 100. Yıl Çocuk Koşusu‘na katıldı. Miniklerin evlerinden katıldığı koşu, Eker‘in Youtube kanalı ve Facebook sayfası üzerinden canlı yayınlandı. […]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.