Tab Gıda’dan İstanbul Ümraniye’ye Dört Dörtlük Yatırım

0
1067
Tab Gıda’dan İstanbul Ümraniye’ye Dört Dörtlük Yatırım

Hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King®, Popeyes®, Arby’s® ve Usta Dönerci®’nin yeni restoranları Ümraniye Mithatpaşa Caddesinde lezzet severlere kapılarını açtı.

Türkiye hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda, restoran yatırımlarına devam ediyor. İstanbul’da lezzet ağını genişleten TAB Gıda, dünyaca ünlü ve sevilen markaları Burger King®, Popeyes®, Arby’s® ve ulusal markası Usta Dönerci®’nin özgün ve lezzetli menülerini İstanbul Ümraniye’de MithatPaşa Caddesinde lezzet tutkunlarına sunmaya başladı.

Yeni açılan restoranlar ile Burger King®, Popeyes®, Arby’s® ve Usta Dönerci® markaları; birbirinden lezzetli menüleri ile Ümraniye’de ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek. 

Gıda işletmeciliği konusunda tüm çözümleri kendi bünyesinde sunan iş modeli ile dünyada benzersiz bir gıda ekosistemine sahip TAB Gıda, bünyesindeki markalara yatırım yapmak isteyen yatırımcılara, tedarik zinciri yönetimi, operasyonel ve pazarlama tecrübesinin yanı sıra satın alma gücünden faydalanma imkânı sağlıyor.