Ramazan Sofraları Yayla İle 2 Dakikada Hazır

0
580
Ramazan Sofraları Yayla İle 2 Dakikada Hazır

Ramazanda leziz iftar sofraları hazırlamak isteyen ama “zamanım yok” diyenlerin imdadına Yayla Yemek Hazır serisi yetişiyor.

11 ayın sultanı bolluk ve bereketiyle geliyor… Ramazanda leziz iftar sofraları hazırlamak isteyen ama “zamanım yok” diyenlerin imdadına Yayla Yemek Hazır serisi yetişiyor.  

Ramazan’ın olmazsa olmazı birbirinden lezzetli yemeklerle hazırlanan iftar sofralarıdır. “Ne pişireceğim?”, “Nasıl yetiştireceğim?” soruları özellikle zamansızlıktan şikâyet edenler için sona eriyor. Tüm ailenin bir arada olduğu bu kıymetli sofralar için Yayla Agro, Yemek Hazır serisi ile ev yemeği tadında pratik çözümler sunuyor. İster evde ister ofiste çalışın, Yemek Hazır’ın lezzetli yemek alternatiflerini sadece 2 dakikada ısıtarak sağlıklı iftar sofraları hazırlayabilirsiniz. Üstelik iftar saatine yolda yakalanırsanız çantanızda taşıyabileceğiniz birbirinden lezzetli Yemek Hazır ürünleri ile orucunuzu bulunduğunuz yerde açabilirsiniz.

Yayla Agro Yemek Hazır ürünleri; özenle seçilen malzemelerle, hijyenik ve standartlara uygun bir ortamda pişirilerek sofralara taşınıyor. Çeşit çeşit çorba, barbunya pilaki, domates soslu makarna, bulgur pilavları, pirinç pilavları, etli kuru fasulye, etli nohut ve meyve hoşafları gibi pek çok lezzetin yer aldığı Yemek Hazır serisi, herhangi bir katkı ya da koruyucu içermiyor, BPA’sız özel ambalajlarda sunuluyor. Siz de ister tencerede ya da tavada ısıtarak ister ambalajıyla sıcak suda 5 dakika bekleterek veya mikrodalga fırında 2 dakika ısıtarak güvenle tüketebilirsiniz.