Yayla Yemek Hazır Serisinden Yeni Lezzetler…

0
1073
Yayla_Yemek_Haz__r__Serisi

Yemek Hazır ailesi, seriye yeni eklenen etli yemekleri, pirinç pilavları ve pilavın en iyi eşlikçisi meyve hoşafları ile daha da büyürken lezzet çıtasını da yukarıya taşıyor. 

Karnınız çok acıktı ve evde yemek yok… Yemek yapmak için yorgunsunuz ya da canınız o an yemek yapmak istemiyor. Bu gibi durumlarda lezzeti ve pratikliği ile size mükellef bir sofra kurma seçeneği sunan Yayla Yemek Hazır; katkısız, koruyucusuz, ev yapımı tadında yemekleri ile hayat kurtarıyor. Yemek Hazır ailesi, seriye yeni eklenen; etli yemekleri, pirinç pilavları ve pilavın en iyi eşlikçisi meyve hoşafları ile daha da büyürken lezzet çıtasını da yukarıya taşıyor.

Yayla Agro’nun alanında bir ilk olan yenilikçi markası Yemek Hazır ürünleri; özenle seçilen malzemelerle, hijyenik ve standartlara uygun bir ortamda pişirilerek sofralara taşınıyor. Çorbadan pilakiye, etli kuru fasulye ve nohuttan pilava, makarnadan hoşafa kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Yayla Yemek Hazır, iştah açıcı oldukları kadar bağışıklık sistemini güçlendiren besleyici yemekler sunuyor. Soğuk zincire ihtiyaç duymayan BPA’sız özel ambalajı ile içerisinde yer alan yemeklerin besin değerini ve lezzetini koruyor.

Yemek Hazır ailesi şimdi:

  • çeşit çeşit çorba,
  • pilaki ve bulgur pilavlarına eklenen etli kuru fasulye, etli nohut yemeği,
  • nohutlu pirinç pilavı, şehriyeli pirinç pilavı, garnitürlü pirinç pilavı, basmati pirinç pilavı ve
  • ferahlatıcı tadıyla pilavın yanına çok yakışan kayısı hoşafı, üzüm hoşafı ve karışık hoşaf seçenekleri ile daha da zengin.

Pratik ve zamandan kazandıran Yemek Hazır ürünlerini kısa sürede sofraya getirmek mümkün… İster ambalajından çıkarıp tencerede ya da tavada ısıtın ister ambalajıyla birlikte mikrodalga fırında 2 dakika ısıtarak veya sıcak suda 5 dakika bekleterek afiyetle tüketin.

Yayla Yemek Hazır’ın etli kuru fasulye, etli nohut, pirinç pilavları ve hoşafların da eklendiği ev yapımı tadındaki lezzetlerine zincir marketlerin yanı sıra online alışveriş platformları ve www.yaylabakliyat.com sitesinden kolayca ulaşabilirsiniz.