Metro Türkiye’nin Soğuk İçecek Çeşitleri Yaza Ferahlık Katıyor

0
1853
Metro Türkiye’nin Soğuk İçecek Çeşitleri Yaza Ferahlık Katıyor

Metro Türkiye, sıcak yaz günlerinde serinlemek isteyenlere birbirinden lezzetli ve organik içecekler sunuyor. Yaza renk katacak birçok soğuk içecek…

Metro Türkiye, sıcak yaz günlerinde serinlemek isteyenlere birbirinden lezzetli ve organik içecekler sunuyor. Smoothie’den soğuk çaya, detoks meyve suyundan Kombucha çaylarına kadar yaza renk katacak birçok soğuk içecek; Türk Gıda Kodeksi gereğince renklendirici ve koruyucu madde de içermiyor.

Doğru ve güvenilir alışverişin adresi olarak 30 yıldır faaliyetlerini sürdüren Metro Türkiye; yaz aylarının favorisi olan lezzetli soğuk içecek seçeneklerini tüketicilere tek çatı altında sunuyor. Smoothie’den organik soğuk çaylara, detoks meyve sularından kolajenli fonksiyonel içeceklere kadar birbirinden farklı tatlar içeren özel seçenekler, yaz aylarına renk katmak isteyenler için raflardaki yerini aldı.

Smoothie ve organik soğuk çay seçenekleri alternatifleri

Metro Türkiye’nin kendi markası olan Rioba çatısı altında sunduğu ferahlatan içecekler, yaz mevsiminin vazgeçilmezi olmaya aday. Mevsiminde toplanan ve kimyasal kalıntı analizinden geçen meyve, sebze ve bitkilerle hazırlanan Rioba smoothie ve organik soğuk çayları, ilave şeker ve Türk Gıda Kodeksi Katkı Maddeleri Yönetmeliği gereğince renklendirici, koruyucu ve diğer katkı maddelerini içermeyen içeriğiyle serin anlara imkan sunuyor.

Anadolu’nun verimli topraklarından gelen lezzet

Metro Türkiye, özenle seçilen çay yapraklarının cam kaplarda fermantasyonuyla hazırlanan Kombucha çayları ve farklı lezzetlerdeki detoks çaylarını da tüketicilerle buluşturuyor. Serinlemek için farklı seçenekler arayan tüketiciler ayrıca Anadolu’nun verimli topraklarında yetiştirilen meyvelerle üretilen organik meyve suları, kolajenli fonksiyonel içecekler ve vitaminli maden sularını da Metro Türkiye raflarında bulabiliyor.