Mcdonald’s’a Gel, Şampiyona Heyecanını DOYA DOYA Yaşa!

0
430
_MCD_BiralanaBirbedavaKamp.

1 Alana 1 Bedava kampanyası McDonald’s’ta! 

A Milli Kadın Voleybol Takımı Resmi Sponsoru McDonald’s Türkiye, Dünya Şampiyonası şerefine benzersiz bir kampanyaya imza atıyorDünya Şampiyonası şerefine McDonald’s uygulaması üzerinden her gün McChicken menü alana; McChicken menü, Double Köfte Burger menü alana; Double Köfte Burger menü bedava!

Kadın Milli Voleybol Takımımız 23 Eylül – 15 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek 2022 FIVB Dünya Kadınlar Voleybol Şampiyonası’nda sahne alıyor, Milli Takımlar Resmi Sponsoru McDonald’s Türkiye de şampiyona şerefine eşsiz bir kampanyayı hayata geçiriyor. 

Voleybol severler şampiyona heyecanını doya doya yaşansın diye ‘’Herkese bizden bi’ dünya bedava’’ diyen McDonald’s Türkiye, 1 menü alana 1 menü bedava veriyor. Kampanya McDonald’s uygulamasını indirerek restorana gelen ve kodu gösteren tüketicilere McChicken Menü alana; McChicken Menü, Double Köfte Burger Menü alana; Double Köfte Burger Menü’yü ücretsiz alma imkânı sunuyor. 

McDonald’s, mobil uygulaması üzerinden her gün bir kez, yalnızca seçili restoranlarda yararlanılabilecek kampanya ile voleybol tutkunlarının maç heyecanına şampiyona boyunca eşlik edecek.