Hero Baby Tahıllı Kaşık Mamaları ile Bebekler Sağlıkla Büyüyor!

0
5166
HERO_BABY_TAHILLI_KASIK_MAMA

Hero Baby Tahıllı Kaşık Mamaları, bebeklerin günlük vitamin ve mineral ihtiyaçlarına göre hazırlanmış yüksek besin değerli içeriği sayesinde bebeklerin sağlıklı gelişimine katkıda bulunuyor!

Hero Baby tahıllı kaşık mamaları, içeriğinde yer alan tahıllar, meyveler ve süt ile bebeklerin günlük kalsiyum, demir ve çinko ihtiyacını karşılıyor. Bebeklerin hem karnı doyuyor hem de yüksek besin değerleri sayesinde sağlıklı kilo alarak gelişiyorlar.

Bebek gelişiminde en önemli konulardan biri de sağlıklı ve yeterli beslenmesidir. Her öğünü anneler tarafından özenle planlanan zengin içerikli ve besleyici gıdalar sayesinde bu mümkün.  Bebeklerin günlük almaları gereken vitamin ve minerali sağlayabilme konusunda emin olunamayan günlerde ise Hero Baby tahıllı kaşık mamaları annelerin en büyük destekçisi oluyor.

Bebeklerin günlük ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanan Hero Baby tahıllı kaşık mamaları içerdiği vitamin ve mineral deposu meyveler ile bağışıklığı desteklerken, içerisinde bulunan 8 farklı tahıldan gelen zengin lifler ile de sindirimi destekliyor. Zengin tahıl içeriği ile bebeklerin karınları doyuyor, böylece mutlu ve deliksiz bir uyku sağlıyor. 

Hero Baby’nin 135 yıllık uzmanlığıyla hazırladığı tahıllı kaşık mamalar güvenliği ve kalitesiyle de ek gıdaya geçiş sürecinde bebeklere eşlik ediyor. A, D, C, B6 ve B12 vitaminlerinin yanı sıra kalsiyum, demir, çinko ve folik asit mineralleri bebekler için tek kasede sunan Hero Baby, bebeklerin günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamaya* yardımcı oluyor. Bebeklerin tüm lezzetleri tanımasını önemseyen Hero Baby meyveli, tahıllı, hurmalı, ballı, irmikli, sütlü ve daha birçok seçeneğiyle doğadan gelen iyiliği tüm besinleri ile sunuyor.

 

*Ambalajlarda belirtilen enerji ve besin öğeleri tablosundaki %BRD oranlarında.

https://www.hero.com.tr/                                 herobabyturkiye