Domino’s’tan Yeni Fenomen Lezzet Tostilla!

0
785
Dominos Tostilla

Sunduğu her lezzete kendine has imzasını atan Domino’s, yepyeni fenomen tadı “Tostilla” ile lezzeti 4’e katlıyor. Domino’s fenomen tat Tostilla’nın üç farklı lezzetiyle tüketicilere yepyeni bir deneyim yaşatırken, lansmanını da ürünün popülerliğine yakışır bir biçimde dijitalden yapıyor.

Domino’s, yepyeni fenomen tadı “Tostilla” ile lezzeti 4’e katlıyor. Kahvaltıdan atıştırmalığa her öğünün vazgeçilmezi olan Tostilla, Domino’s’un kendine has dokunuşuyla fenomen bir lezzete dönüşüyor.

Her öğünde ayrı bir keyifle yenebilecek lezzet olan Tostilla, sosyal medyadaki TikTok tostu, Tortilla challange gibi farklı isimler verilen akımı ile popülerliğini her geçen gün artırıyor. Yepyeni ürünleriyle Türkiye’yi farklı lezzetlere doyurmaya devam eden Domino’s, TikTok tostu akımına, hızlı bir şekilde fenomen lezzeti Tostilla ile katılıyor. Domino’s fenomen lezzet Tostilla’nın tadıyla tüketicilere yeni bir deneyim yaşatırken, bu yepyeni ürünün lansmanını da ürünün popülerliğine yakışır bir biçimde dijitalden yapıyor. Domino’s fenomen lezzeti Tostilla’nın eğlenceli reels videolarını çekerek, TikTostu akımının hakkını fazlasıyla veriyor.

Türkiye’nin fenomen lezzeti Tostilla

Türkiye’nin Domino’s tarzı yepyeni ürünü fenomon tat Tostilla, farklılığını ve Domino’s ayrıcalığını hissettiriyor. Sunduğu her lezzete kendine has imzasını atan Domino’s, Tostilla’nın yapılışında ona en çok yakışacak ve en kaliteli malzemeleri kullanıyor. Domino’s özel gurme et lezzetlerini et severlere ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor. Bol malzemeli içeriği ve Domino’s ustalığıyla yapılan Tostilla’lar, birbirinden leziz 3 farklı çeşidiyle tüketicilerle buluşuyor.

Kavurma Cheddar Tostilla, enfes kavurma parçalarını mozzarella ve cheddar peynirleri, tereyağ sos ve mayonez lezzetleriyle bir araya getiriyor. Kahvaltının yanı sıra, günün her anında da doyurucu bir alternatif sunuyor.

Sucuk Cheddar Tostilla’da, fenomen lezzetin olmazsa olmazı sucuk, mozzarella ve cheddar peynirleriyle buluşurken bu lezzete; tereyağ sos, yöresel lezzetler baharatı, domates ve mayonez da eşlik ederek damaklarda tarifsiz bir tat bırakıyor.

Pastırma Cheddar Tostilla ise eşsiz lezzet pastırma, mozzarella ve cheddar peynirlerinin yanı sıra, tereyağ sos ve mayonezle acıkıp da pratik bir çözüm arayanların yardımına koşuyor.

Videoları izlemek için: https://www.instagram.com/p/CMkOsiPnXKV/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CMusw45HMzC/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CMz3lm0nY1F/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CM7R79uHeOS/?utm_source=ig_web_copy_link