Coca-Cola’dan Kafe ve Restoranlara Hijyen Kiti Desteği

0
1067
Coca Cola Hijyen_Kit_02

Coca-Cola Türkiye, Covid-19 salgınından en çok etkilenen sektörlerden biri olan yeme–içme sektörüne yönelik destek çalışmalarına devam ediyor.

Coca-Cola, yeni destek çalışması kapsamında; Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteren, 12 bin noktaya hijyen kiti ulaştıracak. Küçük yerel kafe ve restoranlara dağıtılacak olan hijyen kitinin içinde; işletmelerin ihtiyaç duyduğu maske, eldiven, dezenfektan ve bilgilendirme broşürü yer alacak. Coca-Cola Türkiye, satış noktalarını desteklemenin yanı sıra tüketiciye fayda sağlamak amacıyla toplam 1.5 milyon kişiye sevdikleri Coca-Cola tatlarını hediye eden “Bu Coca- Cola Bizden” kampanyasını başlatmış, 500’ü aşkın küçük restoran ile yerel zincire de Google Programatik Ağı üzerinden tanıtım desteği sunarak işletmelerin yeniden müşterileriyle buluşmasına destek olmuştu.

Coca-Cola Türkiye, Covid-19 salgınından en çok etkilenen sektörlerden biri olan yeme–içme sektörü ve çalışanlarına yönelik hayata geçirdiği destek çalışmalarına hız kesmeden, bir yenisini daha ekleyerek devam ediyor. Yeni destek çalışması kapsamında; müşterileriyle yeniden buluşan kafe ve restoran gibi küçük yerel işletmelere dağıtılmak üzere toplam 17 bin hijyen kiti hazırlandı. Coca-Cola Türkiye; dezenfektan, maske, eldiven ve bilgilendirme broşürünün yer aldığı kitleri Türkiye genelinde toplam 12 bin noktaya ulaştıracak.

Coca-Cola Türkiye aynı amaçla; Temmuz ayından bu yana müşterileriyle yeniden buluşan 500’ü aşkın küçük restoran ile yerel zincire Google Programatik Ağı üzerinden tanıtım desteği yaparak işletmelerin yeniden müşterileriyle buluşmasında köprü oluyor.

Satış noktalarını desteklemenin yanı sıra tüketiciye fayda sağlamak amacıyla toplam 1.5 milyon kişiye sevdikleri Coca-Cola tatlarını hediye eden; “Bu Coca- Cola Bizden” kampanyasına ise Coca-Cola’nın online promosyon platformu “DahaDaha” uygulamasından ulaşılabiliyor.