Burger King®’den Ramazan’a Özel Lezzet Pastırmalı Whopper® ve Sultan Menü

0
698
BK ramazan menu

Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King®, birbirinden özel ve yenilikçi lezzetlerini Sultan Menü’de lezzet severlerle buluşturuyor.

Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®’in Ramazan’a özel hazırladığı, lezzetiyle sınırları zorlayan Sultan Menü; iftarda dopdolu bir Burger King® ziyafeti çekmek isteyenlerin kalbini fethedecek. Büyük boy susamlı sandviç ekmeği, salatalık turşusu, ketçap, mayonez, doğranmış marul, domates ve soğandan oluşan Whopper®’ın tadına doyulmaz etine Ramazan ayı boyunca gönüllerin sultanı pastırma lezzeti eklenecek.

Her ramazanda olduğu gibi hem gözü hem de karınları doyuran Ramazan kampanyalarına bu yıl Pastırmalı Whopper eşlik ediyor. Paket serviste geçerli iki kişilik Burger King® Sultan Menü, 2 adet Pastırmalı Whopper, 1 Adet büyük boy patates, 4’lü soğan halkası, 1 litre Coca Cola, 2 Adet Knorr Mercimekli Çabuk Çorba, 2 adet Algida Maraş Cup, ve 2 adet 0,5 litre Damla Su ile kişi başı sadece 35 TL’ye satışa sunuluyor. Üstelik Sultan Menü alan tüketiciye stoklarla sınırlı 2 adet Nescafe Kahve ve 1 adet 1 litre Cappy Limonata hediye veriliyor.

Ramazan Ayı boyunca tüm Burger King restoranlarında ve paket serviste geçerli olan; Pastırmalı Whopper® zengin içeriği ve uygun fiyatı ile sofrasını donatmak isteyen Burger King® sevenlerini bekliyor!

TAB Gıda Lezzetlerine Kesintisiz Erişim Sürüyor

Öncelikli sorumluluğu çalışanların ve lezzet severlerin sağlığı olan hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda; koronavirüs’e (COVID-19) karşı önlemlerini en üst düzeyde hayata geçiriyor. İlk günden itibaren #evdek®al hareketini destekleyen ve birçok uygulamayı hayata geçiren TAB Gıda markaları; kademeli normalleşme kararları çerçevesinde düşük, orta ve yüksek riskli gruplu illerde verilen talimatlardaki genel koşullara uygun olarak hizmet veriyor.

Tıkla Gelsin® yenilenmiş mobil uygulaması veya www.tiklagelsin.com web sitesi üzerinden, Yemek Sepeti‘nin online ve mobil kanallarının yanında, Ara Gelsin sipariş hattı üzerinden güvenli bir şekilde siparişleri alıyor. Online ve temassız olarak ödemesi yapılabilen ürünler, hijyen kuralları eksiksiz takip edilerek maske ile hazırlanıyor. Hazırlık aşamasında hem görev yapan çalışanların; hem de siparişi teslim eden kuryelerin ateşi düzenli olarak ve sipariş yola çıkmadan hemen önce ölçülerek bilgilendirme kağıdına yazıldıktan sonra, ürün güvenli paket haline getiriliyor. Sipariş uygulamaları üzerinden ‘Siparişimi Kapıya As‘ ve ‘Temassız Teslimat‘ seçeneğiyle sosyal mesafe kuralına uyulurken; tüm paket servis siparişlerinde kullanılan ’Güvenli Paket‘ uygulaması sayesinde, ürünlerin restorandan tamamen kapalı çıkması garanti altına alınarak en sağlıklı şekilde teslimatı gerçekleşiyor.