Burger King® ve Yemek Sepeti’nden Efsane Kampanya!

0
953
BK_YemekSepetiMenu

Alevde ızgara ateşinin kralı ve Türkiye’nin en büyük hızlı servis restoran zinciri Burger King®, Türkiye’nin lider online yemek sipariş platformu Yemek Sepeti’ne özel menü geliştirdi.

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda bünyesinde faaliyet gösteren Burger King®; yeni Yemek Sepeti kampanyası ile burger tutkunlarını sevindirecek. İki kişilik tasarlanan menünün yıldızı Burger King®’in efsane lezzeti Chicken Royale olurken; menünün en can alıcı sürprizi Algida Nogger olacak.

İki kişilik Yemek Sepeti menüsünün içerisinde; 2 adet Chicken Royale, King Boy Patates, litrelik içecek ve 2 adet Algida Mini Nogger bulunuyor. Burger tutkunlarının yalnızca 29,95 TL karşılığında sipariş edeceği Yaz Menüsü; lezzetiyle tüketiciye keyifli bir yemek deneyimi sunarken, ekonomik fiyatıyla da cüzdanları sevindirecek. Ayrıca kampanya dahilinde, farklı sandviç tercih edenler ise sandviçlerini fiyat farksız Etli BBQ Deluxe ürünü ile ya dafiyat farkıylaWhopper® veya BK Kral Burger ürünleri ile değiştirme imkanına sahip olacak.

TAB Gıda lezzetlerine kesintisiz erişim sürüyor

Öncelikli sorumluluğu çalışanların ve lezzet severlerin sağlığı olan hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda; koronavirüse (COVID-19) karşı önlemlerini en üst düzeyde sürdürmeye devam ediyor. Son olarak sosyal izolasyonun önemine dikkat çekmek için önemli bir farkındalık çalışmasına imza atan Burger King®; ‘’EVDEK®AL’’ çağrısı yaparak ikonik logosunda yer alan Burger King® yazısını hamburger ekmeğinden ev çatısı altına taşıdı.

İlk günden itibaren #evdekal hareketini destekleyen ve birçok uygulamayı hayata geçiren TAB Gıda, Tıkla Gelsin® ve Yemek Sepeti’nin online ve mobil kanallarının yanında, Ara Gelsin sipariş hattı üzerinden de güvenli bir şekilde siparişleri alıyor. ‘Siparişimi Kapıya As’ ve ‘Temassız Teslimat’ seçeneklerinin yanı sıra, Güvenli Paket uygulaması sayesinde, ürünlerin restorandan tamamen kapalı çıkması garanti altına alınarak en sağlıklı şekilde teslimatı gerçekleştiriliyor. Çalışanların tümüne eldiven ve maske prosedürü getirilerek temas en aza indiriliyor ve tüm gerekli tedbirler arttırılıyor. Ayrıca hem çalışanların hem de siparişi teslim eden kuryelerin ateşi düzenli olarak ve sipariş yola çıkmadan hemen önce ölçülerek, bilgi kartları aracılığıyla kullanıcılarla paylaşılıyor.