Burger King® Konya’daki 9. Restoranını Açtı! 

0
275
Burger King® Konya’daki 9. Restoranını Açtı!

Burger King®, hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda kalitesini güçlü franchise sistemiyle Türkiye’nin tüm illerine yaymaya devam ediyor. Burger King®, Konya’daki 9. restoranının kapılarını Konya Meram Caddesi’nde açtı.

TAB Gıda güvencesiyle vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®, Konya Meram Caddesi’nde restoran açarak lezzet duraklarına bir yenisini daha ekledi. 

Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King®, birbirinden leziz menüleri, sıcak ve soğuk içecek çeşitleri, kral patatesi, bol çeşitli enfes sosları ve daha birçok lezzetiyle tutkunlarını bekliyor.

Erman Engiz: “Yatırım yapmayı planlayan girişimcileri desteklemeye devam edeceğiz”

Gıda işletmeciliği konusunda tüm çözümleri kendi bünyesinde sunan iş modeli ile dünyada benzersiz bir gıda ekosistemine sahip TAB Gıda, bünyesindeki markalara yatırım yapmak isteyen yatırımcılara, tedarik zinciri yönetimi, operasyonel ve pazarlama tecrübesinin yanı sıra satın alma gücünden faydalanma imkânı sağlıyor. 

TAB Gıda Franchise Direktörü Erman Engiz, “Bugün, Türkiye’nin dört bir yanında, 700’den fazla Burger King®️ restoranımızla hizmet veriyoruz. Burger King®️’in dünyadaki en büyük master franchisee’si konumundayız. Bu alanda yatırım yapmayı planlayan girişimcileri desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Burger King® hakkında daha çok bilgi sahibi olmak www.burgerking.com.tr veya Facebook (www.facebook.com/Burger.King.Turkiye), Twitter (twitter.com/#!/BurgerKingTR), Instagram 

(www.instagram.com/burgerkingtr) üzerinden yenilikleri takip edebilirsiniz.