Burger King® Ankara’da 55. Restoranını Açtı!

0
459
Burger King® Ankara’da 55. Restoranını Açtı!

Burger King®, Ankara’da Mamak Tıp Fakültesi Caddesi’ndeki yeni açılan restoranıyla hızlı servis restoran zincirine bir yenisini daha ekledi. Burger King®, bu yatırımıyla Ankara’daki restoran sayısını 55’e çıkartmış oldu.

TAB Gıda güvencesiyle faaliyetlerini sürdüren hızlı servis restoran zinciri lideri Burger King®, restoran yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Burger King®’in birbirinden lezzetli, doyurucu menüleri, sıcak-soğuk içecek seçenekleri, çıtır lezzetleri, enfes sosları Ankara Mamak Tıp Fakültesi Caddesi’nde lezzet tutkunları ile buluştu.

Gıda işletmeciliği konusunda tüm çözümleri kendi bünyesinde sunan iş modeli ile dünyada benzersiz bir gıda ekosistemine sahip olan TAB Gıda, bünyesindeki markalara yatırım yapmak isteyen yatırımcılara, tedarik zinciri yönetimi, operasyonel ve pazarlama tecrübesinin yanı sıra satın alma gücünden faydalanma imkânı sağlıyor.

TAB Gıda Franchise Direktörü Erman Engiz, Türkiye genelinde 700’den fazla Burger King®️ restoranlarının bulunduğunu anımsatarak, Mamak Tıp Fakültesi Caddesi’ndeki yeni açılan restoran ile Ankara’da toplam 55 restorana ulaştıklarının altını çizdi. Engiz, Burger King®️’in efsane lezzetlerini daha fazla notada lezzet severlerle buluşturmaya, bu alanda yatırım yapmayı planlayan girişimcileri de desteklemeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.