Bebek Kahvaltısının Vazgeçilmez Üyesi: Hero Baby Organik Bebek Bisküvisi

0
653
Hero Baby Organik Bebek Bisküvisi

İsviçreli Hero Baby’nin geliştirdiği Organik Bebek Bisküvisi, zengin içeriğiyle beraber bebek kahvaltılarına doyurculuk ve besleyicilik katıyor.

Günün her anında bebeklerin güvenle tüketeceği Hero Baby Organik Bebek Bisküvisi, sütte hızlı ve kolay bir şekilde eriyor.  Ek gıdaya geçiş yolculuğunda bebeğin ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri içeren bisküvi formülü, organik buğday unuyla hazırlanıyor. Bebeklere 6. aydan itibaren rahatlıkla yedirilebilen organik bebek bisküvisi, kalsiyum, çinko, demir ve folik asit kaynağı da sunuyor.

Günün en önemli öğünü arasında bulunan kahvaltı için ideal bir seçenek olan Hero Baby Organik Bebek Bisküvisi, sağlık profesyonelinin tavsiyesine göre biberonla da tüketilebiliyor.. Bebeklerinin damak zevkini geliştirmek isteyen anneler için özel üretilen organik bisküvi, lezzetli ve besleyici özelliğiyle dikkat çekiyor. Farklı tatlarla beraber karıştırılmasının yanı sıra hızlı bir şekilde hazırlanmasıyla da bebek kahvaltısının vazgeçilmez reçetesi olarak ön plana çıkıyor.

Bebeklerin ihtiyacı olan çinko, demir, kalsiyum ve A, D vitaminlerini karşılamaya da yardımcı oluyor.*

*Hero Baby Organik Bebek Bisküvisi tüketime hazır haliyle, Beslenme Referans Değerleri üzerinden % 47 A Vitamini, % 37 D Vitamini, % 35 Kalsiyum, % 37 Çinko ve %50 Demir  olacak şekilde vitamin ve minareller içeriyor.  

 

https://www.hero.com.tr/